3 راهنمایی برای تکمیل خانه تعمیر پروژه های موفقیت

[ad_1]

صفحه اصلی تعمیر و یا نوسازی پروژه ها می تواند بسیار پرارزش هر دو از نظر رضایت شخصی و مالی به عنوان ارزش فروش مجدد خانه خود را بالا می رود. از سوی دیگر مگر اینکه شما در مورد خانه خود را تعمیر پروژه در یک برنامه ریزی شده و سیستماتیک راه وجود دارد که خطر آن را در ناامیدی هم از نظر هزینه های متحمل شده و نتیجه نهایی.

بدون توجه به آنچه هدف شما این است که آیا این تبدیل به یک بخش خاص از خانه خود را مانند آشپزخانه و یا به طور کامل overhauling لوله کشی و یا سقف آن را حیاتی است که شما انجام یک تحقیق جامع به طوری که خانه خود را تعمیر پروژه های به اتمام است و در یک موقع و بدون استرس به شیوه ای.

بنابراین توصیه می کنیم که شما به دنبال 3 نکات کلیدی ارائه شده در زیر به اطمینان حاصل شود که خانه خود را تعمیر پروژه تبدیل کردن دقیقا چگونه شما آن را می خواستم.

1. روشن در مورد پروژه خود را در جزئیات و دامنه

این مهم است که شما باید یک ایده خوب از نتیجه نهایی یا نهایی عکس از خانه خود را تعمیر و یا نوسازی پروژه. داشتن یک تصویر دقیق از پروژه خود را بدان معنی است که شما می توانید ارتباط برقرار همان روشن و قابل فهم شیوه ای برای تامین کنندگان و پیمانکاران کمک به شما در رسیدن به نتیجه مورد نظر. در عین حال یکی دیگر از مزایای کلیدی داشتن یک مفصل ایده در مورد پروژه خود را بدان معنی است که شما می توانید دقیق تر نقل قول در مورد هزینه به احتمال زیاد متحمل شده است.

اگر شما احساس می کنید که شما باید یک ایده بتن پس توصیه می کنیم که شما را به برخی از زمان برای دریافت الهام از بسیاری از طراحی داخلی و مسکن DIY وب سایت. این وب سایت در حال کامل از طراحی و تعمیر ایده هایی که هر دو شیک و بی انتها است. علاوه بر این شما می توانید درخواست خود را به دوستان و همسایگان خود که به تازگی انجام چنین پروژه ای به برخی از جامد, ایده های قابل اجرا.

2. واقع بینانه در بودجه و جدول زمانی

یکی از دلایل شایع است که بسیاری از مردم تاکید کرد در مورد خانه خود را تعمیر و نوسازی پروژه فزاینده هزینه که overshoots خود را برنامه ریزی شده بودجه. این مهم است که شما صادقانه با بودجه شما در تنظیم کنار خود را برای تعمیر و یا نوسازی پروژه. نگاهی به برخی از زمان را به لیست موارد هزینه ها مانند هزینه مواد پیمانکار هزینه های جدید مبلمان و غیره. بعلاوه, ما می خواهم به شما توصیه برای همیشه برای ارائه اضافی 10 درصد بیش از بودجه برنامه ریزی شده خود را به مراقبت از پیش بینی نشده و هزینه های غیر منتظره.

اگر خانه خود را تعمیر پروژه گسترده است و نیاز به خدمات حرفه ای و سپس مطمئن شوید که به شما در تنظیم یک جدول زمانی پس از مشورت با آنها است. اغلب اوقات یک کار خاص در یک پروژه تعمیر می توانید نگه دارید تا بقیه کارها. صحبت های حرفه ای به شما می دهد یک ایده دقیق از این احتمالات به عنوان کمک به شما در تنظیم یک جدول زمانی واقع بینانه.

3. ورزش علت سعی و کوشش در انتخاب پیمانکار

اگر خانه خود را تعمیر پروژه ای است پیچیده و قابل توجهی پس از آن تقریبا قطعی است که شما نیاز به خدمات حرفه ای. همه حرفه ای ها تحویل همان کیفیت خدمات و طرز کار, بنابراین شما باید از هر امکان احتياط را انتخاب کنید یکی با شرایط مناسب و اعتبار.

در میان بسیاری از عوامل شما باید برای نگاه خود را تجربه و صلاحیت های با کیفیت از طرح های پیشنهادی اسناد بیمه و گارانتی قابل اعتماد. شما باید بخواهید آنها را برای مراجع و در تماس با مشتریان قبلی خود را به یک ایده خوب در مورد شایستگی خود را. نقد و بررسی وب سایت ها یکی دیگر از خیابان که در آن شما می توانید نگاه کردن مشتریان خود را.

[ad_2]