3 ویژگی است که تد ترنر مگا-موفق

[ad_1]

من فقط به پایان رسید تا یک بیوگرافی chronicling زندگی تد ترنر.

مرد پشت سی ان ان این است که درخشان و رویایی. او را کمک به ایجاد کابل, اخبار صنعت به عنوان ما آن را می دانم.

ترنر رفت و از طریق جهنم در زمان یک سمت از زندگی اش را بسیاری نمی دانند که در مورد. پدرش او را ضرب و شتم به شدت و احساسی او است. در نهایت پدر او تصمیم به خودکشی به دلیل روانی شیاطین.

میلیاردر ثابت می کند شما می توانید حرکت در هر دو جهت هنگامی که مواجه با سختی. شما می توانید تبدیل به یک قربانی و یا ویکتور.

او به سختی پرشی

پس از متحمل شدید روانی و فیزیکی برای سال ها و درد و رنج از طریق پدرش خودکشی ترنر شد خودکشی خود را. او شدید افسردگی شیدایی که با تجربه بالاترین بالاترین و پایین ترین پایین.

نه از ایمیل در زندگی اش او قادر به تبدیل این انرژی به یک رانندگی فوق العاده ای که ایجاد titan او امروز است. او تبدیل موانع به پله سنگ.

او با اعتماد به نفس و عجول و بی پروا

ترنر نمی مراقبت از آنچه که مردم دیگر گفت: یا فکر. او قاتلی دیوانه در رسیدن به اهداف خود و او از ترس به مردم بگویید که چه چیزی او را به انجام قبل از او آن را انجام داد.

برخی ممکن است تماس خود را نگرش استکبار دیگران یک سطح عالی اعتماد به نفس. برای رسیدن به میلیاردر وضعیت شما باید در خود باور عمیق که شما چشم پوشی از هر کسی یا هر چیزی که نشان می دهد که شما می توانید تبدیل به جهان مشهور است. ممکن است برخی از توسعه خود را پوست ضخیم تر فروتن شیوه ای اما من نمی تواند استدلال می کنند با نتایج خود را.

او همیشه نوآوری

توجه کنید که چگونه میلیاردرهای طور مداوم در آینده با ایده ها برای تغییر جهان ؟ به همین دلیل آنها میلیاردرهای; آنها کمتر نگران پول و بیشتر در رابطه با ایجاد.

ترنر متعلق به آتلانتا بریوز آتلانتا هاکس و اغلب درگیر در محیط زیست باعث می شود. چمن رشد نمی کند زیر پای او.

من لذت بردن از خواندن در مورد زندگی افراد موفق قبل از آنها “ساخته است”. به عنوان دوست دختر من کاملا با اشاره به عموم مردم به نظر می رسد در افراد موفق مانند گونه های مختلف اما بسیاری از این مردمی تا به حال تجربه سختی ها و درست مثل هر یک از ما و یا در بسیاری از موارد بدتر است. تد ترنر زیستی ذکر آبراهام لینکلن و یک تعداد انگشت شماری از دیگر نوابغ خلاق بودند که احتمالا شدید جنون افسردگی مانند TT.

[ad_2]