4 از بهترین ویژگی های هر موفق Solopreneur باید

[ad_1]

شما می خواهم برای تبدیل شدن به موفق solopreneur اما ترس شما نمی قادر خواهد بود به موفقیت ؟ تبدیل شدن به یک solopreneur چالش برانگیز است اما اگر شما به اندازه کافی هوشمند شما می توانید از شگفتی. امروزه حدود 30 درصد از جمعیت ایالات متحده در حال solopreneurs و پیش بینی شده است که این تعداد افزایش خواهد یافت بیشتر به 40 درصد تا سال 2020 است. بنابراین اگر شما در حال فکر کردن به موفقیت به عنوان یک solopreneur در اینجا برخی از ویژگی های مهم هوشمند solopreneurs. ساختمان این عادات می تواند کمک به solopreneurs برای اجرای کسب و کار خود را با موفقیت.

خاص در مورد محدوده پروژه

اکثر solopreneurs نپرسید بیش از حد سوال در مورد یک پروژه در حالی که پذیرش آن است. این مهم است که به وضوح یک پروژه از ابتدا برای جلوگیری از هر گونه مشکلات بالقوه است. به وضوح درخواست پروژه اهداف محدودیت بودجه و جدول زمانی شما باید برای دیدار با مختلف و جنبه های دیگر. بسیار مهم است به دانستن در مورد پروژه انتظار می رود نتایج و تحویل پروژه خاص آن را یک موفقیت بزرگ است.

مطمئن شوید که پروژه خود را در مسیر باقی می ماند

این مهم است که مطمئن شوید که پروژه خود را باقی می ماند در مسیر حق و در محدوده. برنامه ریزی برای بازرسی در حالی که آن در حال انجام است که به سادگی بهترین ایده است. آن را با این نسخهها کار بهترین برای پروژه های بلند مدت و پروژه هایی که باید عناصر مختلف و یا مراحل. آن مهم است به درک که پروژه می تواند انتظارات و معمولا تغییر است. بنابراین مطمئن شوید که شما را به ایجاد ایستگاه های بازرسی برای خود تجزیه و تحلیل و بررسی وضعیت پروژه و اهداف و نقش و چشم انداز. اگر به نظر می رسد این پروژه به درستی اتصالات واقعی آن دامنه یا شما در سراسر برخی از مشکلات بالقوه منتظر نیست به صدای نگرانی های خود را.

قوام کلید

قوام تا حد زیادی مهم برای صاحبان کسب و کار و مشتریان. اما به عنوان یک solopreneur – یک-فرد, فروشگاه, آن را بسیار چالش برانگیز است برای دیدار با مهلت و ارائه کار با کیفیت بالا را دوباره و دوباره. آن مهم است به ماندن مداوم اگر شما واقعا می خواهید خود را صادقانه مشتریان به نگه داشتن به آینده را به شما زمان پس از زمان.

و بدیهی است که شما نمی خواهید که. گرفتن به اندازه کافی پروژه بزرگترین چالش برای solopreneurs. سازگار بودن و قابل اعتماد را حفظ مشتریان با کار به طور منظم به آینده را به شما به طور منظم. اگر حقیقت گفته شود چنین اعتماد و روابط بلند مدت هستند و پایه و اساس موفقیت آمیز solopreneur حرفه ای.

ماندن سازمان یافته

بودن solopreneur بسیاری از قدرت پردازش, اما این واقعیت است که شما تنها یک فرد سازمان است و هیچ یک به مدیریت وظایف خود را به شما یادآوری جلسات و انجام پروژه برنامه ریزی و نگه داشتن پروژه های خود را در مسیر به جز شما. با استفاده از آنلاین وظیفه مدیریت ابزار ارزشمند است انتخاب به نگه داشتن همه تکلیف خود را سازمان یافته است. یک نرم افزار مدیریت پروژه آنلاین تا حد زیادی می تواند کمک به solopreneurs به دیدار با ضرب العجل خود را به راحتی ادغام را به گردش و حقه بازی پروژه ها در مراحل مختلف تکمیل شده است.

[ad_2]