4 راهنمایی برای ایجاد یک قدرتمند استراتژی لجستیک

[ad_1]

امروزه شفاف پاسخگو صاف و قابل اعتماد در زنجیره تامین است مهم برای موفقیت کسب و کار. اما شما ممکن است تعجب که چگونه شرکت ها مطمئن شوید که خود را قدرتمند تدارکات زیرساخت های دارای تمام این ویژگی ها. اگر شما می خواهید برای پیدا کردن در زیر آورده شده است 5 راهنمایی برای کمک به شما دریافت تدارکات راه حل است که باید این ویژگی ها است.

1. اتصال

امروز تولید کنندگان و تامین کنندگان و شرکت های واقع در نقاط مختلف جهان است. بنابراین شرکت در این دوره نیاز به فن آوری است که اتصال تمام کشورها از طریق سازگار و کارآمد و راه حل افزایش یافته است. به عبارت دیگر شما نیاز به راه حل های ارائه خواهد شد که مورد نظر همه چیز در زنجیره تامین. تحویل نمی توان تاثیر جغرافیا.

2. راه حل های قابل تنظیم

سازمان شما را به رشد با گذشت زمان است. اما شما نیاز به نگه داشتن در ذهن است که موفقیت یا شکست کسب و کار شما بستگی دارد یک سیستم مدیریت زنجیره تامین است که می توان به پیکربندی بر اساس نیازها.

در اینجا مهم است که به نگه داشتن در ذهن است که بسیاری از پیاده سازی ERP شکست خورده اند فقط به دلیل پیکربندی قوانین کسب و کار کسب و کار منطق و یا تاسیس شیوه های بیش از حد دشوار است. در واقع آنچه شما باید انجام دهید این است که به دنبال یک رویکرد است که می تواند به راحتی پیکربندی شده به منظور پاسخگویی به نیازهای زنجیره تامین است.

3. تکیه بر حقایق

با توجه به کسب و کار متخصص گارسیا بسیاری از سازمان ها هنوز هم بستگی به قبیله ای دانش به منظور انجام فرآیندهای خود را; با این حال حتی بهترین خاطرات ممکن است شکست بخورند. واقعیت این است که فرآیندهای دستی ممکن است باعث خطا; با این حال یک سیستم طراحی شده است که در راهی که آن را به مرکزی اطلاعات و مکانیزه کردن سیستم زنجیره تامین یکی از بهترین.

گذشته از این, این نوع از سیستم فراهم می کند زمان واقعی دسترسی به داده ها و اطلاعات است. بنابراین کسب و کار شما می توانید بیشتر از آن سرمایه گذاری دلار است. بنابراین آنچه شما باید انجام دهید این است که تکیه بر حقایق و نه شرکت و رسوم است.

4. اطلاعات دقیق برای برنامه ریزی

امروزه این مهم است به استفاده از نوآوری به منظور ایجاد یک طرح برای شرکت شما در آینده. این شامل مدیریت ناوگان نرم افزار برای بهبود بهره وری از سرمایه گذاری خود را و نگه داشتن زبانه ها در مدیریت موجودی. گذشته از این, این می تواند شامل گرفتن بیشتر از هر فیلم مربع از فضای انبار خود را.

در واقع آنچه شما باید انجام دهید این است که آگاهانه تصمیم گیری کسب و کار. برای مطلع تصمیم گیری های ما نشان می دهد که شما با استفاده از داده های مربوطه. اگر شما از سیستم های نرم افزاری مناسب در محل شما به راحتی می توانید مدیریت اطلاعات به منظور تصمیم گیری درست در زمان.

داستان کوتاه مدت, بیش از حد متصل به تلفن همراه را فعال کنید تدارکات راه حل از امروز می توانید از شرکت های مدرن خیلی بیشتر قدرتمند است. در همان زمان این شرکت خواهد بود خیلی بیشتر کارآمد و پاسخگو به خواسته های جدید در بازار است. اگر شما تکنولوژی مناسب در محل شرکت شما می توانید پیدا کردن بهترین بازگشت سرمایه گذاری. بنابراین ما نشان می دهد که شما به دنبال 4 راهنمایی برای پیدا کردن بهترین استراتژی لجستیک به رشد سرمایه گذاری خود را.

[ad_2]