5 اسرار موفقیت کمپین های بازاریابی ایمیل

[ad_1]

در ابتدا ممکن است به نظر می رسد کاملا دلهره آور برای تبدیل شدن به بزرگ در بازاریابی با ایمیل. آن نیاز به صبر زیاد و تست به عنوان بسیاری از قطعات که نیاز به با هم کار کنند اما با استفاده از چند تکنیک ساده شما خواهید بود راه جلوتر از اکثر مردم است. در اینجا 5 راهنمایی به شما در راه خود را به سمت یک سود کمپین ایمیل:

1. چیزهایی اول اول,

بدون در نظر گرفتن چقدر خوب محصول سرویس یا نرم افزار است که آن را تنها زمانی مفید است که شما می توانید آن را به دست مشتریان هدف خود را. تحقیقات نشان داده است که 1 در 3 مشتریان بالقوه قطعا باز کردن یک ایمیل از آدرس ایمیل کسب و کار. متاسفانه اکثر کسب و کارهای کوچک به خصوص راه اندازی هنوز هم استفاده از generic حساب ایمیل (یاهو, جیمیل و غیره) در طول کمپین بازاریابی ایمیل است.

2. درگیر شدن موضوع خط

آن همه شروع می شود با خط موضوع. این جایی است که شما کاربر توجه کنید و سعی کنید به آنها را به باز کردن و خواندن ایمیل خود را. در حالی که آن را گاهی اوقات می تواند پرداخت به سعی کنید به چیزی باهوش معمولا آن را با این نسخهها کار واقعا خوب به فقط نگه داشتن آن کوتاه منطقی و به یک اشاره از آنچه در داخل ایمیل به طوری که کاربر می داند چه به انتظار. سعی کنید برای جلوگیری از ترجمه آن را بیش از حد و یا صدایی مانند یک فروشنده. فکر می کنم در مورد شخص در انتهای دیگر به عنوان یک دوست و نه کسی که بازاریابی شما را.

3. درگیر شدن خواننده خود را در اوایل

هنگامی که کاربر باز می شود تا خود را به ایمیل شما می خواهید به قلاب آنها را بلافاصله در چند ثانیه اول از خواندن. که واقعا همه شما باید تا زمانی که آنها تصمیم به نگه داشتن خواندن و یا حرکت به بعدی ایمیل در صندوق پستی خود را. بهترین راه برای انجام این کار این است که به ارائه با ارزش ترین بخش ایمیل خود را حق دور. نمی کشیدن و روی در بدن, کپی, یا, اما سعی کنید به جوش ایمیل به ملزومات آن. کوتاه تر است که تقریبا همیشه بهتر, و دوباره, شما باید سعی کنید به نوشتن به عنوان اگر شما در حال نوشتن برای یک دوست. گاه به گاه محاوره ای و ساده راه رفتن است.

4. درگیر شدن تماس به عمل

به احتمال زیاد هدف از این ایمیل شما ارسال شده است که به کاربر برای انجام کاری. شما ممکن است بخواهید آنها را به ثبت نام برای عضویت در سایت خود و یا آنها را به خرید چیزی. هر آنچه در آن است دعوت به عمل بخشی که در آن شما در واقع آنها را به آن را انجام دهد. معمولا بهترین راه برای انجام آن است از جمله یک دکمه بزرگ آنها فقط می توانید از دست ندهید و گفت: چیزی ساده مانند “دانلود در حال حاضر” و یا “ثبت نام رایگان”. شما همچنین می توانید در لینک مطالب خود را کپی بدن برای افزایش شانس آنها در واقع اقدام است.

5. آزمایش اسپلیت

بهترین راه برای یادگیری آنچه با این نسخهها کار خاص خود را در لیست ساخت یک عادت از آزمایش اسپلیت چیزهایی مثل خط موضوع خود را و تماس به عمل است. به سادگی ارسال ایمیل های مختلف تغییرات به بخش های کوچکتر از خود را لیست و نگاه آمار خود را برای دیدن چه کار می کند و چه چیزی نیست.

[ad_2]