5 راه برای مقابله با موفقیت با یک فرد مست

[ad_1]

دانستن چگونه به مقابله با یک مست فرد می تواند یک چالش به خصوص اگر شما کمی به هیچ تجربه با مشکل مصرف کنندگان است. در اینجا 5 نکته کلیدی است که کمک خواهد کرد که شما را مدیریت inebriated در بهترین راه ممکن است.

  1. مطمئن شوید که آنها متوقف کردن نوشیدن. اولین چیزی که شما باید انجام دهید این است که مطمئن شوید که شما نگه داشتن آنها را از نوشیدن کنه. آن را بسیار سخت برای یک فرد برای متقاعد کردن یکی دیگر از مستی فرد است که نوشیدن بیش بد است برای آنها بنابراین شما نیاز به استفاده از برخی از ترفندهای. مطمئن شوید که شما صحبت کردن با پیشخدمت و یا با barman برای جلوگیری از دادن آنها به الکل است. اگر شما در یک مهمانی به آنها بگویید که شما در حال رفتن به نوشیدنی برای آنها. هنگامی که شما را به یک نوشیدنی شما باید با استفاده از مقدار کمی از الکل یا بدون الکل در همه. شدت مست فرد نمی خواهد تفاوت بین یک نوشیدنی با الکل یا بدون الکل است.
  2. نگه داشتن آنها را در یک موقعیت مناسب. این بسیار مهم است برای جلوگیری از یک فرد مست از نشستن در معده خود و یا بر روی پشت خود را. وجود دارد خطر آنها را استفراغ و خفه. همچنین اجازه ندهید که آنها را در خواب به تنهایی دلیل بسیاری از مردم فوت کرده اند در خواب خود را در حالی که آنها بودند ،
  3. مطمئن شوید که آنها نمی درگیر در رفتار مخاطره آمیز. شما قطعا باید حفظ مستی فرد از رانندگی یک ماشین مبارزه با افراد دیگر صدمه زدن به خود ، آن است که بسیار ممکن است برای یک فرد مستی به شرکت در چنین رفتارهای بنابراین با احتیاط. همچنین, مطمئن شوید که شما لازم نیست به خودتان صدمه دیده در حالی که مراقبت از آنها.
  4. نگه داشتن آنها را هیدراته و مراقبت از حالت عاطفی خود را. مطمئن شوید که شما نگه داشتن آنها را هیدراته. آب کمک می کند تا خلاص شدن از شر الکل سریع تر است. همچنین هنگامی که یک شخص نوشیدنی بسیاری از آنها معمولا برای یک دلیل, به طوری که برای آنها وجود دارد در حالی که آنها به شما بگویم مشکلات خود را کمک خواهد کرد.
  5. آنها را به اتاق اورژانس. اگر شخص شما در حال مراقبت از توقف تنفس لطمه زدن به خود و یا عبور از, شما قطعا باید آنها را به اتاق اورژانس. همچنین اگر کسی که مصرف بیش از حد هر بیماری که می توانید با قرار دادن زندگی خود را در خطر هنگامی که مصرف الکل مانند دیابت یا مشکلات قلبی هر زمان زباله نیست و با عجله آنها را به بیمارستان.
    اگر شما به دنبال قوانین بالا شما ممکن است صرفه جویی در زندگی کسی. همچنین پس از فرد بهبود شما باید به مقابله با آنها در مورد نوشیدن. اگر این نبود اولین بار با آنها رو به شدت مست, شما ممکن است به آنها نشان می دهد که آنها را به نوشیدن یک مشکل است.

ضد الکل وبلاگ

[ad_2]