5 قانون طلایی برای موفقیت در به دست آوردن معنی دار کارآموزی

[ad_1]

اکثر کسب و کار دانش آموزان این روزها در هر دو مورد نیاز به عنوان بخشی از مطالعات خود را و یا خود را بر اساس پیگیری های شخصی مزیت رقابتی به دنبال کارآموزی. برای بسیاری از دانشجویان اروپا وجود دو چالش پیدا کردن چند کارآموزی در حالی که همچنین پیدا کردن آنها را در برخی از مکان خارجی. برای دانش آموزان آمریکایی از انواع رشته آن است که یک سوال: اگر من باید انجام کارآموزی ” اما بیشتر یک مسئله از زمانی که و که در آن.

آن است که آیا کسب و کار دانش آموزان به دنبال یک خرده فروشی کارآموزی در ترکیه یا استرالیا, دانش آموز خود را انجام می دهند کارآموزی در سال فاصله خود سوال نهایی این است که هنوز هم “چگونه دریافت کنم؟”

در اینجا 5 استراتژی کلیدی برای به دست آوردن یک کارآموزی:

1. نگاه کنید که در آن هیچ کس دیگری است که به دنبال

هر کس امر برای ‘که’ کارآموزی که آگهی است هر سال است. جلوگیری از این یکی مثل طاعون. شروع شده توسط ایجاد یک لیست از شبکه خود را – پدر شما دوستان; عموی خود جانی مدیر عامل شرکت; مرد از صنعت ارائه شده که در کلاس خود را; یک مرد شما را دیدم در TEDx; و غیره.

بهتر است که یک لیست است که منحصر به فرد خود را لیست – تنها یک نفر به دنبال آن از یک لیست که در آن هر کس دسترسی به صدها یا هزاران نفر از دانش آموزان تعقیب همان کارآموزی

2. مناسب برای کارفرمای خود

هیچ نقطه ای در تقاضا برای یک کار که در آن شما لازم نیست که یک شور و یا چند مهارت است. شما از آن متنفر است و آنها ممکن است شما متنفرم. نام این بازی از کارآموزی به توسعه CV خود را و به دست آوردن داوران در طول راه. نه اتفاقی می افتد اگر شما اصلا مناسب این سازمان است.

3. مطمئن شوید که خود کارفرما است مناسب برای شما

همانطور که در بالا اما در جهت معکوس. اگر شما آنها را دوست ندارند و آنها به اثبات می شود بدون استفاده ( به عنوان مثال. شما صرف 3 ماه بی معنی پر کردن اسناد و مدارک به جای انجام هر چیزی ارزشمند) و سپس آن را از دست دادن.

فکر می کنم در مورد شرکت هایی که به شما ارائه پروژه مستقل کار شما شروع و پایان یک شغل در طول دوره کارآموزی خود را. شما ساخت و مهارت های آنها به نتیجه.

4. استفاده از یک تور مطالعه برای پیدا کردن کارآموزی

بیشتر مطالعه تورهای بازدید از شرکت های 15-20 بیش از 2-3 هفته. بود به اندازه کافی شجاع به درخواست هر مجری برای یک کارت کسب و کار و اضافه کردن آنها را به لیست تماس شخصی. (نگاه کنید به نقطه 1)

5. ساخت رزومه خود را

تمام دلیل شما انجام کارآموزی است که برای غلبه بر این مشکل چندساله از ‘من می توانم یک کار چون من هیچ تجربه; من نمی توانم به تجربه چون من هیچ کار. مطمئن شوید که تمام مشاغل خود را خط به بالا در اطراف همان موضوع (به عنوان مثال. برنامه ریزی شهری; تبلیغات; هزینه های حسابداری و غیره). انجام این کار نشان می دهد هر دو قوام و تجربه برای آینده کار واقعی (به عنوان مخالف به کارآموزی) کارفرمایان.

یک فکر نهایی (می توانست یک ششم نقطه اما نبود) این است که آیا نمی استفاده نمی کارآموزی شرکت به شما در پیدا کردن کارآموزی. آنها شکستن همه قوانین پنج شارژ هزار دلار برای بسیار کمی کار می کنند و معمولا ضعیف بازی کارآموز و شرکت و اغلب نقض مقررات ویزا در حالی که دروغ گفتن در مورد انجام این کار.

به دنبال پنج قانون طلایی گرفتن که کارآموزی و کار ساخت آن را برای شما و شما خواهد شد بدون شک بزرگ کارآموزی تجربه ای که ارائه خواهد شد پایه و اساس است که کارفرمایان آینده خواهد واقعا ارزش.

[ad_2]