5 نکته برای غلبه بر شکست

[ad_1]

وجود دارد یک ضرب المثل ژاپنی که مشاوره: “سقوط هفت بار ایستادن هشت.” اما چگونه می توانم شما را تا زمانی که شما سقوط تخت در چهره خود را? در زیر شما پیدا کردن 5 راهنمایی برای کمک به شما جمع آوری قطعات و جلو خود را با هم پس از شما شکست خورده است.

1. همیشه انتظار موفقیت است. اما, شما نیاز به خلاص شدن از مفهوم “موفقیت یک شبه” و یا “شدن سریع-طرح”. افرادی که به نظر می رسد موفقیت یک شبه در واقع صرف مقدار زیادی از زمان قبل از دست و حد عالی رساندن مهارت های خود را. موفقیت نیاز به مقدار زیادی از آماده سازی و طولانی مدت تلاش است. متاسفانه بسیاری از افرادی که احساس شکست زمانی که چیزی کار نمی کند بلافاصله و آنها فقط به من بدهید. اگر شما موفق نیست حق دور این به این معنا نیست که شما شکست خورده است. می دانیم که شکست به سادگی بخشی از این روند است که کار سخت و پشتکار دو تا از مهم ترین مواد تشکیل دهنده موفقیت است. اگر شما موفق در اجرای آن را به سادگی بدان معنی است که شما نیاز به یک مدت طولانی مشاهده از موفقیت است.

2. نیست شناسایی خود را با شکست. شما اعمال خود هستند. به شما می گویند که چند بار شکست خورده اند است همان چیزی که به عنوان گفت که شما یک شکست هستند. هر چه اتفاق می افتد نگه دارید با مراجعه به خودتان در مکالمات خود با دیگران و صحبت کردن با خود به عنوان کسی که از ظرفیت کامل برای موفقیت است.

3. ایجاد یک “شهرت دیوار”. قطع خود را دیپلم و یا گواهی بر این دیوار. شما همچنین می توانید اضافه کردن قاب عکس از خودتان را با دوستان و خانواده خود را با داشتن سرگرم کننده و یا های نزدیک لحظه ای. هر چیزی که به شما می دهد حس موفقیت می تواند بر روی دیوار. در زمان عدم مراجعه به دیوار خود را. آن را در خدمت به شما یادآوری می کنند که شما موفق در گذشته بوده است و شما موفق خواهد شد دوباره در آینده

4. جمع آوری داستان از شکست در مورد افرادی که رفته اند برای تبدیل شدن به موفق به طوری که شما می توانید با استفاده از آنها به عنوان الهام بخش که شما را به پایین. برای مثال زیر را در نظر بگیرید داستان زندگی.

این فرد:

در سن 22 – شکست در کسب و کار;

در سن 23 – شکست خورده بود برای دولت قوه مقننه:

در سن 24 – دوباره موفق در کسب و کار;

در سن 25 – انتخاب شد و به مجلس قانونگذاری ایالتی;

در سن 26 – خود را یار درگذشت;

در سن 27 – او دچار یک فروپاشی عصبی;

در سن 29 – شکست خورده بود برای بلندگو;

در سن 31 – شکست خورده بود برای انتخاب کننده;

در سن 34 – شکست خورده بود برای کنگره;

در سن 37 – انتخاب شد به کنگره;

در سن 39 – شکست خورده بود برای کنگره;

در سن 46 – شکست خورده بود برای سنا;

در سن 47 – شکست خورده بود برای معاون رئیس جمهور;

در سن 49 – شکست خورده بود برای سنا;

در سن 51 – رئيس جمهور از ایالات متحده است.

این فرد بود آبراهام لینکلن.

5. نگه داشتن چیزهای در چشم انداز; آیا بیش از حد تعمیم است. این واقعیت است که شما شکست خورده در چیزی به این معنا نیست که زندگی خود را بیش از. این به آن معنا نیست که شهرت خود را برای همیشه از بین برد و که شما هرگز فرصت دیگری. نمی توان این وضعیت را بزرگتر و یا نافذ تر از آن واقعا است. به جای به یاد داشته باشید خط معروف:

“و این نیز بگذرد”.

[ad_2]