5 گام برای موفقیت در برون سپاری

[ad_1]

وجود دارد بسیاری از داستان های موفقیت چگونه برون سپاری صرفه جویی در زمان موجب صرفه جویی در هزینه و به ارمغان می آورد بسیار ماهر کارکنان به کسب و کار برای تکمیل پروژه های خاص. و این درست است که بهترین راه برای مدیریت زمان است که با واگذاری و برون سپاری. شما می توانید صرفه جویی در وقت و صرفه جویی در خود را از بسیاری از استرس با قرار دادن تلاش در جلویی. در اینجا پنج مرحله آسان به خود را برون سپاری طرح موفق است.

1. انتخاب فرد مناسب

انتخاب بالاترین پیشنهاد برای پروژه های وسوسه انگیز است. قبل از انجام این کار هر چند مطمئن شوید که این است که یک فرد شما آماده به کار است. آنها نیاز به تماس با شما برای مدت زمان پروژه, بنابراین مطمئن شوید که کسب و کار خود را به شیوه های چین با شماست. شما نمی خواهید به برای توضیح به مشتریان خود را که شما برون سپاری و شما نمی دانید که این شرکت شیوه های کسب و کار. نجات خود را از سرخوردگی و پژوهش شریک جدید.

2. به آنها اعتماد و آنها را درمان به عنوان یک شریک

هنگامی که برون سپاری وجود دارد تمایل به یکی از دو micromanage و یا نادیده گرفت. اگر شما استفاده می شود به داشتن کنترل بر شرکت خود را, آن را سخت به اجازه رفتن و اعتماد به کسی که شما نمی دانید برای رسیدگی به نقاط مهم کسب و کار شما. با از دست دادن کنترل مستقیم بر عملیات روزانه یک فرآیند خاص, شما می توانید کنترل بیشتری روی بقیه فرآیندهای که نیاز به توجه.

هنگامی که برون سپاری ارتباط باید بر اساس اعتماد متقابل صلاحیت. پس از آن ضرری ندارد به پرداخت بیشتر برای کسی که به شما اعتماد بیش از کسی که شما نمی دانید.

3. نمی برون سپاری هسته ای خود شرکت

اعتماد بسیار مهم در برون سپاری اما این احتمال وجود دارد که شخص دیگری نمی خواهد مراقبت از شرکت خود را به عنوان شما خواهد شد. کارکنان شما استخدام و داماد باید رسیدگی هسته ای بخشی از شرکت خود را. شما نمی خواهید خود را در معرض خطر خود را کسب و کار و عدم نیاز به از ابتدا شروع دوباره.

انتخاب یک شریک می داند که نقش خود را در کسب و کار شما و کار با شما را به entrench خود را به گردش کار خود را و فرهنگ شرکت به عنوان اگر شما آن خود ساخت.

4. تعریف کار مالکیت

برای پروژه های برون سپاری آن را روشن است که صاحب محصول به دست آمده و بخش مهمی از این محصول است. اطمینان از ارائه دهندگان خدمات می دانم که چگونه شما قصد استفاده از کار آنها موافقت خود را برای ارائه. این مهم است که یک توافق نامه نوشته شده است, به خصوص اگر این کار حساس است.

5. نگه داشتن چیزهای حرفه ای

در هنگام کار با برون سپاری کارکنان گاهی اوقات شما تبدیل شدن به دوستان. این است که اغلب یک اشتباه بزرگ به دلیل آن باعث می شود آن را دشوار است برای شما به آتش آنها را اگر آنها نمی گرفتن کار خود را انجام می شود. اگر کسی است که به انجام کار خود را در زمان و آن را تقصیر شما شلیک آنها را و شما نباید احساس بد در مورد آن است. در اکثر موارد اگر شما می خواهید کسب و کار شما به موفقیت کسب و کار جداگانه و دوستی است.

[ad_2]