7 صفات استثنایی & کارآفرین موفق

[ad_1]

چگونه اغلب شما مراجعه کننده به یا بیان “موفقیت یک سفر است و نه یک مقصد است؟” احتمالا چند بار و در عین حال اغلب در عجله برای رسیدن به آنجا فراموش کنیم که موفقیت است نه یک پایان آنچه خود است اما به جای یک فرایند مداوم است.

هر چند برخی از مردم به نظر می رسد Midas touch و به راحتی همه چیز را تبدیل به طلا بیشتر از ما باید به تلاش ما مقدار زیادی از زمان و تلاش و عرق از ما ابرو قبل از دیدن چیزهایی که به ثمر می آیند. حقیقت ساده این است که اکثر ما به سادگی نمی رهبران دنیا تبدیل می شوند اما رهبران ما هستند و اعمال ما را. در نتیجه این که آیا یا نه شما یک کارآفرین تاسیس و یا فقط شروع در سفر خود را وجود دارد ویژگی خاص شما معمولا پیدا کردن عامل درون استثنایی کارآفرین. در واقع وجود دارد 7 ویژگی خاص شما به طور کلی کشف عمیق تعبیه شده در داخل استثنایی و موفق بازرگان.

اگر شما در حال حاضر گرفته شده غوطه به عنوان یک کارآفرین شما می دانید که در آن طول می کشد مقدار زیادی از برنامه ریزی و توسعه استراتژیک و بازاریابی موفق است. در هر زمان داده شده وجود دارد تغییرات در نظر گرفته شود و جهت جدید به بررسی. که در این صورت آیا شما مدیر عامل شرکت CFO رئیس بازاریاب یا مدیر راه حل های افسر از شرکت شما سفر خود را به موفقیت است که احتمالا پر از سختی ها و.

برای حمایت از شما در سفر خود را به موفقیت مایل به باز کردن ذهن خود را و حس استدلال که شما در نظر بگیرید که آیا این صفات هستند که بخشی از نیروی محرکه خود را. اگر آنها هنوز ریشه دوانده در درون شما توصیه میکنم که شما برخی از آنها را فکر می کردم.

7 صفات به موفقیت

1) کارآفرینان موفق به دست آوردن احترام از همسالان خود

یکی از اولین و بارز ترین ویژگی های شما را ببینید عامل در استثنایی کارآفرین عادلانه و بی طرفانه منش . ساده و ساده کارآفرین موفق را به رسمیت می شناسد که هیچ کس بالاتر یا پایین تر. با یک نگرش احترام به دیگران کارآفرین موفق کسب احترام از همه آنها روبرو می شوند. استراتژی نگرش ها و روش های فیلتر کردن به هر فرد و تأمل در تمام اقدامات و فعالیت های. یک کارآفرین موفق می دهد هر کس در این فضا بزرگ می شود. مهم نیست که چقدر موثر است یا مفید تخصص خود را تبدیل شدن به یک کارآفرین موفق نیاز به ایجاد شخصیت خود را عضلات و صفات و عادات که نسبت رویاهای خود را به واقعیت.

2) کارآفرینان موفق این باور و اعتماد به خود

زرنگ و دانا کارآفرین خوب است در اعتماد به خود و یا ایده های خود و غرایز. شروع کردن به عنوان یک کارآفرین نیاز به پشتکار و عزم و سطح بالا از خود نظم و انضباط. در ادامه به عنوان یک کارآفرین موفق نیاز به حتی بیشتر پشتکار و عزم و نظم و انضباط. دانا و کارآفرین موفق این را می داند و با این نسخهها کار سخت در حال توسعه سطح خود را از اعتماد به نفس. اگر شما یک کد اخلاق و این باور را در خود و سپس ایده های خود را کار می کنند. داشتن میل و اشتیاق اولین گام در سفر خود; گرفتن وجود دارد نیاز به باور خودتان است.

3) کارآفرینان موفق پیروی از یک برنامه

موفق کارآفرین به دنبال یک برنامه است. اتفاقی و یا آزمون و خطا هیچ جایی برای پیروزی کارآفرین برای هیچ کس به مقصد خود را بدون نقشه و یا به دنبال راهنمای. این بدان معنی نیست که شما نمی خواهد بروید البته اگر دیگر جاده به نظر می رسد بهتر است اما هنوز هم موثر تر به یک طرح در محل. موفق ترین کارآفرینان شروع با نوشتن یک پایه طرح کسب و کار است که عمل به عنوان انگیزه و راهنمای برای تلاش های خود را. آن را ندارد به تصور و یا طولانی است اما آن را باید شامل استراتژی های بازاریابی, اهداف, اهداف, ایده و به همین دلیل شما می توانید انجام دهید بهتر از رقابت خود را. یک طرح کسب و کار باید مورد بررسی و به روز رسانی دوره ای برای هر یک از ایده های جدید برانگیخته و الهام بخش ایده های دیگر.

4) موفق کارآفرینان فکر می کنم خلاقانه

کارآفرینان موفق می ترسند از تفکر خلاقانه. آیا ایده کسب و کار در حال حاضر سعی شده است باعث می شود تفاوت به استثنایی کارآفرین. او می بیند راه های بهتر برای انجام کارها و می دانند که هر ایده ای می تواند بر گسترش ساخته شده بهتر و افزایش یا گسترش . کارآفرین موفق است که حاضر به فکر کردن در خارج و یا ضرب المثلی که به معنی استفاده از تخیل و تلاش چیزهای جدید و در حال گسترش در یک چشم انداز. زرنگ و دانا کارآفرین پرداخت توجه دقیق به اینکه یک استراتژی خاص در حال کار است. اگر بعد از دادن آن بهترین شات کارآفرین متوجه استراتژی خاص کار نمی کند آنها می دانند که وجود دارد هیچ نقطه ای در ادامه به سرمایه گذاری در انرژی و تلاش در استراتژی. آنها حرکت خود را به دیگری رویکرد و ایده است.

5)کارآفرینان موفق خود را کشف مهارت های استثنایی

کارآفرینان موفق متوجه است که ما هر کدام از ما نقاط قوت و ضعف و همچنین به عنوان بسیاری از مهارت ها و استعدادهای خود را. افراد موفق از خود می پرسند اغلب چه مهارت آنها که هیچ سهام در بسیار به همان شیوه. استثنایی و کارآفرین موفق به بررسی مهارت های خاص خود را تا زمانی که آنها پیدا کردن آنهایی که مطابقت بیشتر از نزدیک با ایده آل خود را. آنها نمی سعی کنید به انجام همه چیز را. اگر کارآفرین موفق نیاز به کمک آنها مایل به پیدا کردن کسی که می تواند آن را انجام دهد بهتر است و اجازه می دهد تا در حمایت از. کارآفرین موفق باقی می ماند باز به تغییر برای آنها تشخیص دهند که آنها به عنوان حرکت به جلو و درب باز در مکان های غیر منتظره است که انجام آنها خود را به سطح بعدی از موفقیت است.

6) کارآفرینان موفق تصور موفقیت خود را

کارآفرین موفق زمان به تجسم چگونه آنها می خواهند کسب و کار خود را به نگاه و چگونه آنها می خواهم آن را به. قصد قدرتمند و پویا ابزار. برای کسانی که تمایل نسبت به قصد و تجسم بحث به یک ورزشکار موفق و شما کشف خواهید کرد که قبل از هر رویداد ورزشی این ورزشکار موفق به پیش بینی دقیقا چگونه او می خواهد همه چیز را به نوبه خود. تصور کنید آنچه در آن احساس خواهد شد هنگامی که شما به یک مجموعه خاص از اهداف است. دریافت در تماس با احساسات شما می خواهم که به عنوان یک کارآفرین موفق. عملکرد و تصور از احساس توانمندی و شادی از داشتن موفق شد. کارآفرین موفق می داند که آنها قدرت را به زندگی راه آنها می خواهند اما آن را یک واقعیت می دانند که آن را به اول دیده می شود.

7) کارآفرینان موفق هرگز

از دست دادن هرگز در واژگان کارآفرین موفق. البته ممکن است روز هنگامی که یک کارآفرین موفق احساس دلسرد یا نا امید, اما از دست دادن یک گزینه نیست. داشتن ایمان و اعتماد به نفس و عزم و ویژگی های مورد نیاز برای کارآفرین موفق. برای حفظ تمرکز خود را در مسیر آنها به دنبال حمایت از کسانی که آنها را می دانم که آنها را تشویق و خارج کردن طبیعی خود شور و شوق. هوشمند و موفق کارآفرین متوجه می شود که وجود خواهد داشت روز خوب و نه چندان خوب در روز. یک کارآفرین موفق نیاز به پذیرش اببس و جریان کسب و کار برای آن است که در واقعیت چه جدا استثنایی و کارآفرین موفق از کسی می دهد تا بیش از حد به زودی.

© 2004

[ad_2]