7 عادت های بسیار موثر مردم – راز موفق هیئت

[ad_1]

در کتاب خود “7 عادت های بسیار موثر مردم” Stephen Covey, مذاکرات در مورد راه درست را به نماینده دیگر مردم است. اگر شما در انجام این هیئت به خوبی شما را در رسیدن به افزایش فوق العاده ای در توانایی خود را برای ارائه. اگر شما اتخاذ رویکرد اشتباه شما را تا پایان در مبارزه با آتش سوزی ایجاد شده توسط افراد دیگر. چشم پوشی از اصول هیئت خوب در خطر خود را!

قدرتمند ترین راه برای اهرم وقت خود را از طریق هیئت. به عنوان یک فرد شما فقط باید 24 ساعت در هر روز برای ایجاد نتایج شما می خواهید. با تفویض مسئولیت برای انجام وظایف به افراد دیگر شما می توانید افزایش تعداد ساعت شما کنترل در هر روز.

هیئت به خصوص برای افرادی که در حال یادگیری برای مدیریت افراد دیگر است که اغلب یکی از سخت ترین چیز برای انجام حق. اگر مدیریت ضعیف به جای ایجاد زمان بیشتری شما را تا پایان وقت بیشتری را صرف حل بحران های ایجاد شده توسط افراد دیگر و یا با استفاده از وقت خود را غیرموثر و ناکارآمد.

استفان کاوی شناسایی دو سبک اصلی از واگذاری که من اضافه خواهد شد یک سوم است. در پیچیده امروز محیط کار تنها یکی از این سبک های مورد نظر را تولید و در نتیجه افزایش اثربخشی خود را.

“که gofer هیئت”

در این سبک از هیئت شما به شخص دستورالعمل های دقیق برای هر وظیفه آنها را مجبور به انجام از جمله هنگامی که و چگونه به انجام وظایف. شما را تا پایان به آنها گفتن “بروید برای این رفتن که…” از این رو نام! شما احتمالا در سراسر کسی مثل این – میکرو مدیر که می خواهد به دانستن همه چیز شما انجام می دهند و کنترل هر جنبه ای از کار خود را.

این سبک از هیئت کار می کند تا به یک نقطه. میکرو manager می توانید مدیریت چند نفر همه از آنها می توان به انجام وظایف خاص است که اگر مناسب هماهنگ می تواند منجر به یک نتیجه بیشتر از هر فرد خود را دارند.

با این حال وجود دارد محدودیت های مختلف به این رویکرد است. میکرو – مدیر تنها می تواند مدیریت کند تا آنجا که او می تواند کنترل در فضای یک روز کاری است. تیم خود را به اتاق کوچک به کمک ایده های خود را و خلاق ورودی. اگر به درستی مدیریت این ورودی می تواند ارائه به مراتب بیشتر منجر شود.

این است که اغلب این سبک برای اولین بار نمایندگی مردم اتخاذ به عنوان آنها شروع به نظارت بر دیگران است. آن است که ساده و گسترش رویکرد خود را به مدیریت خود را دارند.

هیئت با کناره گیری

من فکر می کنم نام به شما می گوید که این یک رویکرد خوب. این است که اغلب به تصویب رسید و توسط افرادی که فاقد اعتماد به نفس است که تا به حال یک تجربه بد با یک میکرو-مدیر یا اصلا یک طرح روشن برای آنچه آنها می خواهند برای رسیدن به.

آن است که اغلب به اشتباه به صورت درست توسط هیئت نظارت که ما در زیر مورد بحث است, اما آن را متفاوت در تعدادی از بحرانی راه.

در این سبک مدیر می گوید تیم او تقریبا آنچه که او می خواهد انجام شود و سپس برگ های آنها را به با آن. برای تلفن های موبایل خوب است ؟ وجود دارد مقدار زیادی از مشکلات بالقوه:

اعضای تیم ممکن است نمی دانم چه باید بکنید و ممکن است در نهایت انجام چیزی که خود را.

مگر اینکه مردم واگذار استفاده می شود به کار در تیم با یکدیگر برای یک دوره طولانی از زمان کمی وجود دارد شانس است که فعالیت خواهد شد هماهنگ و تولید منسجم نتایج.

وجود دارد هیچ انتظارات از نتایج بنابراین هیچ کس می داند که در آن آنها می رویم. آنها در جایی مدتی اما هیچ تضمینی وجود ندارد که آنها تولید خواهد شد و هر چیزی که مفید است و یا که آنها آن را انجام دهد در یک زمانبندی مناسب.

اساسا فرد تفویض کرده است استعفا مسئولیت خود را.

هیئت توسط پاسداشت

هیئت توسط پاسداشت طرفداری در “7 Habits of Highly Effective People” طول می کشد بهترین از این دو روش شما در مورد تا کنون و رفع نقاط ضعف خود را. آن را نمی دیکته روش – کسانی که از چپ به فرد اما آن تمرکز بر ارائه نتایج خاص.

این فرایند شروع می شود با یک چشم انداز روشن از آنچه که به دست آورد در پایان این فرآیند است. این می تواند یک پروژه هدف و یا می توان آن را مجموعه ای روشن از معیارهای که توصیف خروجی یک کار خاص.

مدیر سهام چشم انداز با کسی که در حال رفتن به انجام این کار و آنها به طور مشترک به منظور توسعه یک طرح و شناسایی شکاف در افراد دانش است. اگر فرد در انجام کار ندارد, تجربه, مدیر ممکن است مجبور به انجام بسیاری از این طرف خود.

گام بعدی این است به تنظیم قوانین زمین برای این کار هنگامی که آن را به انجام, چگونه شما می خواهید پیشرفت به گزارش چیز مهم است که باید اجتناب شود هر گونه مشکلی که شما می توانید پیش بینی آنچه در منابع در دسترس هستند…

در نهایت فرد باید با توجه به استانداردهای عملکرد روشن است که باید به دست آورد و عواقب خوب و بد عملکرد باید توضیح داد.

به عنوان فرد انجام این کار شما آنها را تشویق خواهد کرد به گزارش پیشرفت و مشکلات و همچنین به درخواست برای کمک به جایی که آنها به آن نیاز دارید. اما شما آنها را به عرض جغرافیایی به انجام وظیفه در دستورالعمل ارائه شده است که آنها با توافق اهداف است.

Stephen Covey طرفداران این روش توسط هیئت نظارت در “7 Habits of Highly Effective People”. این روش سبب اعضای تیم خود را برای رسیدن به نتایج برجسته در حالی که در همان زمان حصول اطمینان از که آنها اقامت متمرکز در تصویر بزرگ. این شما را قادر به حداکثر رساندن اهرم است که شما می توانید از تفویض اختیار به افراد دیگر.

[ad_2]