7 قوانین موفقیت غیر معمول برای کارآفرینان

[ad_1]

به منظور موفقیت آمیز باشد باید با استفاده از عقل است. به منظور حکیم است باید یا تجربه نشان می دهد دانش و قضاوت خوب است. حکمت را به ارمغان می آورد موفقیت است. بدون عقل قابل اعتماد بودن یک عمل یا تصمیم گیری با توجه به استفاده از تجربه و دانش و قضاوت خوب شما می توانید تجربه موفقیت است. موفق بودن بستگی به زمان به شما استفاده از به طور موثر. آیا تا کنون فکر چگونه فرد بعدی موفق شد? چه فرد به طور خاص ساخته شده است که موفقیت خود را در راه است ؟ من و اگر شما صادق باشید تا شما را داشته باشند. موفقیت بیشتر به دولت که معتقد است آنها می توانند انجام آنچه آنها را انتخاب کنید.

من بیدار شد صبح امروز به دلیل تلویزیون من بود و من از آنها بدم میاید خواب با تلویزیون ، اما آنچه که بر روی صفحه نمایش من گرفتار من است. بنابراین من از جیبش توجه داشته باشید من-کتاب و قلم و شروع به نوشتن آنچه این مرد گفت: بر روی صفحه نمایش. این مرد مایک Murdock او مشهور جهان کشیش تلویزیونی و او نوشت: یک کتاب به نام 7 قوانین به موفقیت غیر معمول. او شروع به صحبت در مورد موفقیت و توضیح دهید که موفقیت اداره می شود ، اجرای این سیستم از قوانین حاکم بر این که آیا شما تجربه موفقیت غیر معمول یا نه.

به من اجازه تکرار در اینجا است که ما در حال صحبت کردن در مورد یک نوع غیر معمول از موفقیت است. این قوانین حاکم بر کسانی که شجاع و رفتن بالا و فراتر از آن. کسانی که مایل به گرفتن ابتکار عمل خود را کار سخت و رسیدن به عظمت افرادی که تجربه موفقیت غیر معمول. من می خواهم برای به اشتراک گذاشتن چگونه همه ما می توانید تجربه موفقیت غیر معمول به عنوان کارآفرینان با استفاده از این قوانین 7 از موفقیت غیر معمول.

1. قانون تفاوت – تفاوت های ما به ارمغان می آورد ما ارزش و ارزش ما به ارمغان می آورد ما پاداش.

هر چند که ما در حال تمام انسان ها و در واقع همان چیزی است که وجود دارد متفاوت در مورد هر یک از ما. همه ما ایجاد شده به انجام چیزی است که دیگر کسی قادر یا مایل به انجام است. اگر شما نمی دانید که شما تفاوت شما هرگز نمی دانید چه مقدار شما را به دیگران است. به عنوان یک کارآفرین تراز کسب و کار خود و ایده های خود را با احساسات. احساسات خود را کسانی قوی و به سختی قابل کنترل احساسات است که شما باید در مورد موضوع مهم مردم ، شما می توانید شور و شوق خود را در درد خود اطلاعات خواسته ها و کسانی که به شما افتخار.

2. قانون ذهن – هر نبرد در زندگی آغاز می شود به عنوان یک ذهن نبرد.

شما همیشه باید حفاظت از آنچه می رود به ذهن خود را. این مهم است که برای محافظت از ذهن خود را به دلیل آن است که زمین پرورش برای همه چیز شما را انجام دهد. آن را یا حل مشکلی و یا ایجاد مشکلات برای آینده خود را. به منظور کارآفرینان موفق آنها باید مایل به سرمایه گذاری در ذهن خود. پر کردن آن با دانش آماده سازی آن به عنوان یک محیط برای یادگیری است. ذهن شما نیاز به یک هدف یا تمرکز, تصاویر, گفتگو و مراقبه است. دهان خود را باید در ذهن خود بگویید چه مورد فکر می کنم. این محل که در آن شما می توانید ایجاد و تولید ایمان در توانایی خود را به اعتماد به نفس خود را در خواب و رؤیا. ذهن یک عضله است که حرکت خود را از تخیل به واقعیت است. ذهن خود را باید به شما الهام بخش به عمل است.

3. قانون به رسمیت شناختن – آنچه شما موفق به تشخیص خارج خواهد کرد زندگی خود را.

همیشه وجود دارد یک درس زندگی آموخته می شود. هر لحظه یک لحظه یادگیری. اغلب اوقات ما می توانیم موفق به دیدن آنچه که همواره در سمت راست وجود دارد در مقابل ما ، چیزی است که ما don't می دانم که در مورد آن می تواند مضر به آینده ما در نزدیکی ما است. به عنوان کارآفرینان ما باید از خود بپرسیم چه چیزی از خدا پنهان شده است در کسی یا چیزی که من می't ببینید. اگر شما don't اعتقاد به خدا و سپس شما می توانید شروع به سمت راست وجود دارد. می دانیم که خدا است و او همیشه خواهد بود!

به عنوان کارآفرینان ما را می توانید در بیش از ما باید بیش از حد به زودی و پس از آن زمانی که آن را نشانی از کار ما در نظر آن را به عنوان سود آور نیست و یا یک کلاهبرداری است که چند بار آن را به عنوان ساده به عنوان انجام بیش از حد بیش از حد به زودی. ما باید تمرکز بر روی یک ایده قبل از حرکت به بعدی. بیش از حد بسیاری از چیزهایی که در یک زمان می تواند یک انحراف و منحرف کردن اذهان شما را از شناخت گام بعدی است که می تواند آینده مالی خود را.

4. قانون دو – دو لازم است برای ضرب.

دو همیشه بهتر از یک است. روابط با دیگران مهم است. همه ما به یکدیگر نیاز دارند. بله! مطمئن شوید که شما در حال بزرگ به تنهایی اما شما نیاز به دیگران. این کتاب از جامعه است که یک کتاب پر از حکمت متحده “دو بهتر از یک است … به سه برابر بند ناف است که به راحتی شکسته” (Eccl 4: 9, 12). وقتی خدا می خواهد به شما برکت او به ارمغان می آورد یک فرد را به زندگی خود را.

کارآفرینان باید تشخیص دهد که آن دسته از مردم هستند. به منظور تجربه آزادی مالی شما نیاز به بستگی به دیگران برای خرید محصولات و / یا خدمات. تمایل خود را برای تقویت ارتباط خود را با مخاطبان هدف خود را و یا مشتری بستگی به توانایی خود را برای تبدیل شدن به لحاظ مالی مستقل است.

5. قانون محل – موقعیت جغرافیایی خود مهم است.

انتساب خود و یا هدف در زندگی است که همیشه برای یک فرد یا گروهی از مردم است. هنگامی که شما که در آن شما به مقصد به هیچ کس می تواند به رقابت با شما. هرگز ماندن در جایی که خدا نیست به شما اختصاص داده. شما نمی خواهد افتخار برای تفاوت های خود را اگر شما در محل اشتباه است. به عنوان کارآفرینان ما باید بدانند که پول در محل این مشکل را خدا به شما داده به حل برای دیگران. به یاد داشته باشید که پول در هر نقطه از خدا می خواهد شما را.

6. قانون افتخار – آینده خود را تعیین می شود که شما را انتخاب کرده اند به افتخار.

افتخار دارد توانایی خود را به شدت اعتماد به نفس کسی که با شناخت تفاوت آنها. افتخار دانه برای دسترسی به هر محیط بر روی زمین است. سازگاری اثبات افتخار است. در آن طول می کشد فروتنی به افتخار شخص دیگری برای تفاوت های خود را. افتخار چیزی است که مردم باید آموزش داده شود که آنها باید افتخار. تواضع است متوسط یا کم نظر یک's خود اهمیت. آنچه مهم است به دانستن در مورد افتخار است که آن را یک انتخاب است.

کارآفرینان می تواند منحنی یادگیری خود را با یادگیری از بهترین. این می تواند انجام شود با مطالعه یک فرد خواندن کتاب آنلاین انجام تحقیقات و یا اتصال با کسی که شما تصمیم به جشن خود را متمایز تفاوت به جای نقاط ضعف. افتخار تصمیم خواهد گرفت که می پذیرد شما و خواسته های شما و به شما پاداش. افتخار واجد شرایط برای یک نوع متفاوت از رابطه ای که نزدیک است در حال رشد و دراز مدت.

اگر شما موفق در زندگی آن را می توان ردیابی به کسانی که شما تصمیم به افتخار. اگر شما موفق به آن را می توان ردیابی به کسانی که شما را انتخاب و به افتخار. بالاتر از همه, شما باید افتخار خدای جهان برای موفقیت در هر چیزی. همه نعمت آمده از طریق زنجیره ای از قدرت.

7. قانون دانه – دهد و آن را باید با توجه به شما.

دانه ها هر چیزی که ارزش دارد. هنگامی که شما ایجاد یک دانه نه آن است که کلمات افتخار, رحمت, پول, عشق, محبت, قدردانی و غیره … دانه ها را باید پیچیده در انتظار. شما باید یک انگیزه برای چرا شما در حال انجام چیزی. برای کارآفرینان این قانون به سادگی به معنی چیزی است که به شما داده اند را برای شما ایجاد برداشت شما از خواب داشتن.

به یاد داشته باشید که دانه های شما ایجاد می تواند زندگی یا مرگ. آنچه شما اتفاق می افتد برای شخص دیگری خداوند می تواند آن را برای شما اتفاق می افتد. آینده خود دانه پنهان است شما در زندگی روزمره. مردان موفق انجام روزانه چه ناموفق مردان گاهی اوقات.

این 7 قوانین تضمین شده برای ایجاد موفقیت غیر معمول در زندگی خود به عنوان یک کارآفرین. این مهم است که ما حداکثر رساندن زمان به ما داده برای حل دیگر مشکلات مردم و تبدیل شدن به چراغ نور در فرد دیگری زندگی یا وضعیت با ارائه مناسب محصولات و / یا خدمات. مواد لازم برای موفقیت عبارتند از: خلاقیت تولد خود را در آینده حفظ ساختار آینده خود را و عادات آینده خود را ایجاد کنید.

الهام و موفق

کارآفرین آنلاین

[ad_2]