7 نکته برای رسیدن به موفقیت با یک وبلاگ سفر

[ad_1]

برای مسافران شروع یک وبلاگ سفر یک ایده بد نیست در همه. با به اشتراک گذاشتن ایده ها و تجربیات سفر, شما نه تنها کفر می کنند اما شما نیز فرصت را به پول آنلاین. پرشور مسافران مانند کیت (پرماجرا کیت) مت (عشایری مت) ارل (سرگردان ارل) & استفانی (از بیست و چیزی مسافرت) موفق شده اند در تبدیل خود وبلاگ سفر به تمام وقت کسب و کار که آنها را بدست آورده مقدار خوبی از پول است. وجود دارد صدها نفر از جمله وبلاگ نویسان که زمانی با موفقیت سفر خود وبلاگ.

اگر شما یک اشتیاق قوی برای رفت و آمد بیش از حد شما باید از دست ندهید این فرصت از تنظیمات خود وبلاگ سفر. در حالی که شروع یک وبلاگ در مورد سفر طول می کشد تنها چند دقیقه مدیریت آن را با موفقیت ممکن است ماه ها یا سال.

با برخی از نکات در دست, اما, شما همچنین می توانید مورد پسند عامه کردن سفر خود را وبلاگ و کسب درآمد از آن را بدون اتلاف وقت بیش از حد.

با توجه به زیر هفت راهنمایی که شما می توانید استفاده کنید –

#1. به اشتراک گذاری تجربیات منحصر به فرد

اگر شما می خواهید به سفر خود را وبلاگ واقعا منحصر به فرد و اجتناب از صحبت کردن در مورد مقصد شهرها و یا شهرهای سطحی. وجود دارد مقدار زیادی از وب سایت های مسافرت است که ارائه اطلاعات کلی در مورد مقصد سفر محبوب در سراسر جهان است. آنچه شما نیاز دارید در وبلاگ خود به اشتراک گذاری تجربیات منحصر به فرد یا چیز یا فعالیت است که تعداد بسیار کمی از مردم به ندرت شانس (یا حتی فکر می کنم) به انجام و یا لذت بردن از.

#2. یاد گرفتن و نوشتن خوب

وقتی که می آید به به اشتراک گذاری تجربیات سفر خود را, شما همچنین باید قادر به انجام آن در یک بیانی به شیوه ای. شما می توانید به هر مکان یا شهر جهان و افراط در به عنوان بسیاری از فعالیت های جالب که شما ممکن است پیدا کردن. اما اگر شما نمی توانید به اشتراک گذاری داستان خود را در سبک منحصر به فرد خود را تنها رقیق تاثیر که شما می خواهید برای ایجاد.

بنابراین مهم است که شما یاد بگیرند به نوشتن هست. در هر صورت, جلوگیری از کپی کردن هر کس دیگری ، به جای توسعه خود را (اگر شما نمی خواهید به با مته سوراخ خوانندگان).

#3. تبدیل شدن به یک خواننده مشتاق

اگر شما می خواهید برای تبدیل شدن به یک وبلاگ نویس موفق شما فقط نیاز به سفر. شما همچنین نیاز به خواندن سفر ادبیات گسترده است. پیدا کردن در مورد محبوب ترین سفر نویسندگان کتاب که در آنها نوشته شده و خواندن آنها را به گسترش دانش خود را پایه. اشتراک محبوب آنلاین سفر مجلات نیز ایده خوبی است. اگر شما تمرکز بر روی یک طاقچه خاص به عنوان یک سفر نویس خواندن مسافرت مربوطه نوشته می تواند کمک به شما یک معامله بزرگ است. برای نوشتن خوب شما نیاز به خواندن واقعا خوب است.

#4. نگاهی به مورد توجه قرار گرفتن تصاویر

چه یک وبلاگ سفر بدون تصاویر ؟ یک وبلاگ سفر بدون عکس خوب به نظر می رسد مرده است. مثل شما یاد بگیرند به نوشتن شما همچنین نیاز به عکس جذاب. خوبی گردد سفر وبلاگ پست همراه با تصاویر بزرگ دارای پتانسیل برای رفتن ویروسی در دقیقه. و شما هرگز نمی توانید بگویید یک داستان خوب بدون استفاده از تصاویر بزرگ است.

#5. سازگار باشد

موفقیت به دست نمی آید یک شبه. هنگامی که شما شروع به یک سفر, وبلاگ, شما نیاز به به اشتراک گذاری تجربیات خود را در داستان و دیگر قطعات مربوط از اطلاعات به صورت منظم. اگر شما خوانندگان خود را صبر کنید برای کل هفته یا ماه به عنوان خوانده شده پست بعدی در وبلاگ شما, شما به سادگی از دست دادن آنها را برای همیشه لطفا برای. بنابراین طرح کردن محتوای استراتژی در پیشبرد.

#6. اقامت واقعی

در حالی که به اشتراک گذاری سفر خود را با خوانندگان شما باید همیشه واقعی است. با واقعی بودن و صادقانه شما به زودی قادر خواهید بود به منظور توسعه یک دلبستگی شخصی با خوانندگان یک عنصر ضروری برای کمک به شما در دستیابی به موفقیت است.

#7. توجه به SEO

چه هدف خود را از نوشتن داستان سفر? خوب شما آن را انجام دهد به طوری که بیشتر و بیشتر مردم می توانند آنها را بخوانند. هر چند محتوا است که همیشه پادشاه شما می توانید هرگز غفلت اهمیت جستجوگرها (بهینه سازی موتور جستجو). از سفر وبلاگ نویسان فکر می کنم که بزرگ نوشتن محتوای سفر و انجام جستجوگرها دو چیز متفاوت هستند که درست نیست. در واقع نوشتن بزرگ همیشه باقی می ماند در قلب بزرگ جستجوگرها.

بنابراین اجازه ندهید که شما وبلاگ سفر, سقوط عمیق تر و عمیق تر به اقیانوس از ابهام با غفلت SEO.

[It’s a good idea to seek the help of a SEO professional.]

آیا شما یک وبلاگ سفر? احساس رایگان برای به اشتراک گذاشتن نظرات خود را و یا نظرات.

[ad_2]