Arapahoe شهرستان در Tenterhooks بیش از نوجوانان انتحاری پس از خود را در رسانه های اجتماعی پست

[ad_1]

چه چیزی باعث می شود برخی از نوجوانان کشیدن ماشه و یا پرش از ارتفاع قابل توجه زمانی که آنها می دانند که آنها دوستان آنها می تواند رسیدن به ؟ چگونه یک نوجوان انتحاری تاثیر خواهر و برادر و پدر و مادر و دوستان نزدیک و همکار آموزان ؟ چگونه آن را تحت تاثیر تاثیرپذیر نوجوان که از راه دور با شناسایی کسی که در زمان زندگی خود را ؟

در طول دو روز به عنوان بسیاری از دانش آموزان از Arapahoe شهرستان خودکشی کرد. در حالی که یک Arapahoe دبیرستان تاریخ و زمان زندگی خود را با پریدن از بازار پارکینگ گاراژ یک دختر 13 ساله دانش آموز از پاول مدرسه شات خود را در عرض 24 ساعت. Coincidently هر دو پسران نوشته شده بود در مورد قصد خود را در رسانه های اجتماعی و در حالی که دوستان و خانواده در یک دیوانگی برای قرار دادن دو و کمک به آن را فقط بیش از حد دیر است.

این Arapahoe شهرستان دوقلو خودکشی را به عنوان یک بیدارباش برای بسیاری از. آن است که آیا مدارس که محزون می خوانی کوتاه از مشاوران و یا پدر و مادر که شکست خورده اند برای ارتباط با بخش های خود و یا رسانه های اجتماعی, دو خودکشی در یک دوره کوتاه باعث بسته لیتلتون جامعه به نشستن و گرفتن اخطار. در Arapahoe این هشتمین خودکشی این سال است.

قادر به مهار او غم و اندوه و وضعیتی وخیم تحت شوک یکی از دانش آموزان بادی خشم خود را در توییتر. “از خواب بیدار. انجام کاری متفاوت است. تغییر فرهنگ است. بیایید واقعی,” او نوشت. مدارس قرار است به بهترین زمان در زندگی و در عین حال چنین فجایعی هستند نشانه ای که وجود دارد چیزی است که به وضوح بی مورد.

شناسایی یک کودک افسردگی

Arapahoe با حدود 2,200 دانش آموزان و تنها شش مشاوران و دو روانشناسان در هیئت مدیره است کوتاه حرفه ای آموزش دیده برای مقابله با مشکلاتی از قبیل کم عزت نفس و استرس و افسردگی و کم روحیه در دانش آموزان است. هنگامی که حوادث مانند این را در جانشینی سریع وجود دارد که تاثیر جدی بر شکننده ذهن بسیاری از کسانی که می دانستند قربانی و یا ممکن است پناه دادن به همان افکار است.

هنگامی که یک کودک مذاکرات در مورد خودکشی آن باید به عنوان یک تهدید خالی. این می تواند نشانه ای از افسردگی و یا ولع مصرف برای پدر و مادر توجه و اعتماد است. سازگار افسردگی پست و یا غمگین عکس ها در حساب های رسانه های اجتماعی هستند به درمان با تمسخر و تحقیر و تمسخر. به جای بیشتر تحقیر کودکان لازم است برای دوستان و خانواده برای پاسخ با نگرانی واقعی و آنها را نشان می دهد که مراقبت از آنها هستند و اگر نیاز باشد.

تماس فوری برای هوشیاری در مورد خودکشی-پست های مرتبط استفانی رتنر یک درمانگر در سلامت روان مرکز دنور مستقر در Montbello مدرسه و دانشگاه می گوید که کودک می تواند “تست آب برای دیدن اگر هر کسی اهمیت می دهد.” او توصیه می کند پدر و مادر برای نظارت بر حساب های رسانه های اجتماعی از کودکان خود را و بیشتر کنجکاو در مورد آنچه اتفاق می افتد در زندگی خود را. به عنوان کل Arapahoe جامعه را نشان می دهد قدرت در زمان غم و اندوه از آن زمان به اقدامات پیشگیرانه و ایجاد برنامه های حمایتی برای کودکان قبل از آنها را به مرحله شدید.

دانستن زمانی که برای رسیدن

آن را ضروری است برای رسیدن به یک همکار همسر, مشاور مدرسه یا کسی که در خانه زمانی که یکی احساس می کند خسته از زندگی. مدت طولانی از غم و سودا هرگز نباید نادیده گرفته شود. آنها می تواند حاکی از جدی مشکلات روانی مانند افسردگی یا اختلالات اضطرابی است. اگر چه رسانه های اجتماعی کمک می کند تا اتصال مردم آن را به یک طرف تیره تر بیش از حد. پدر و مادر باید تشویق محدود آن استفاده و آموزش فرزندان خود را در مورد مزایای بیشتر فعالیت های جالب مانند خواندن نقاشی یا رقص.

[ad_2]