Asphalt 5, آی فون, نقد و بررسی

[ad_1]

امروز ما قصد داریم به بررسی یکی از پرطرفدارترین بازی های مسابقه ای برای آی فون اپل. این همه آغاز شده در سال 2008 با راه اندازی فروشگاه برنامه های تعاملی فروشگاه که در آن شما می توانید با دانلود برنامه های کاربردی برای محبوب ابزار. یکی از اولین برنامه از شرکت Gameloft به نام آسفالت 4. آن را به سرعت موافقت کرد که این بهترین عنوان مسابقه خارج وجود دارد با مجوز ماشین گرافیک عالی و گیم پلی اعتیاد آور. به خوبی در حال حاضر وجود دارد یک جانشین.

گیم پلی

آسفالت 5 توسط Gameloft پاسخ به تمام مسابقه عناوین منتشر شده پس از تلاش های قبلی خود را. این ویژگی در تمام چیزهایی که ما دوست دارم برای دیدن در ثانیه از جمله به روز رسانی موتور گرافیکی اتومبیل های بیشتر و حتی بهتر از گیم پلی. بیایید شروع با که یکی از آخرین. گیم پلی بازی آسفالت 5 باقی مانده است تقریبا همان است. شما در حال مسابقه در پایین نردبان با یک ماشین مادر بزرگ خود را کرده است اما به آرامی بیشتر خودروهای عجیب و غریب در دسترس برای شما. شما به دست آوردن سطوح به عنوان شما برنده شوید حوادث و راه اتومبیل های جدید در حال قفل شده است. این یک بازی بسیار اعتیاد آور سیستم از آنجا که شما فقط می خواهید به نگه داشتن بازی تا زمانی که شما دریافت کنید که یک ماشین بزرگ احتمالا فراری.

همچنین شما می خواهد باز کردن دختر به شما به عنوان سطح خود را افزایش دهد. این دختران می تواند به شما پاداش اضافی مانند سرعت بالا و یا بیشتر افزایش قدرت. دختران اغلب مرتبط به عنوان بخشی از ماشین های عجیب و غریب صحنه و در حالی که من دوست دارم از ویژگی های برخی ممکن است از آن متنفر هستند. نیز سوال برانگیز است این واقعیت است که شما را به چالش خواهد نوابغ مانند لامبورگینی گالاردو در اولین مسابقه خود را هنگامی که شما فقط خود مینی کوپر S. حتی بدتر است این واقعیت است که اتومبیل های دیگر شده اند مصنوعی آهسته به طوری که شما حتی می توانید ضرب و شتم که ماشین از سمت راست شروع. مردم نیز ممکن است نفرت افزایش دهید. هدف قرار دادن این را فقط در مورد هر ضربه ماشین 300km/h+ با هیچ تلاشی در همه قطعا نه آنچه شما می خواهم تماس بگیرید واقع بینانه است. اما برای من مانند این دکمه آنجا که من می دانم Asphalt 5 ارائه خواهد شد من با گیم پلی و آن می کند.

Asphalt 5 را فراهم می کند به اندازه کافی تنوع ویژگی های این بازی 30 خودرو, 12 آهنگ و 8 راه مختلف مسابقه که شامل: رانش, زمان, حمله, فرار از پلیس, تعقیب و گریز و یک مسابقه به طور منظم. من واقعا دوست داشتم حالت مختلف به عنوان آن را نگه می دارد همه چیز هیجان انگیز است اما پلیس, تعقیب و گریز بود که راه بیش از حد سخت است. در این حالت شما باید از بین بردن رانندگان دیگر با فشار دادن آنها را به مانع و یا هدف قرار دادن آنها از پشت. مشکل این است که اتومبیل های دیگر اغلب به عنوان سریع و یا فقط کمی کندتر از شما پس از ابتلا به آنها را طول می کشد مهارت است. و هنگامی که شما وجود دارد در واقع از بین بردن آنها است و حتی سخت تر است. هدف قرار دادن آنها را از این طرف به سختی آنها را حرکت افقی و از پشت تنها تفاوت سرعت 100+ متر/ثانیه, واقعا باعث تاثیر است. اما در کل تجربه می شود راحت تر به شما به عنوان پیشرفت در بازی و دسترسی به آن آسفالت supercars که شامل Ferrari FXX, بوگاتی ویرون و آئودی R8.

ارائه

Gameloft است که بسیار محبوب در آی فون با بیش از 20 برنامه در حال حاضر امروز منتشر شد. Asphalt 5 یکی از بهترین عناوین به تاریخ با گرافیک عالی است که شما را در عشق سقوط با آی فون خود را بیش از همه دوباره. ماشین ها همه شبیه به چیزی واقعی است و آنها عبارتند از کسانی که جزئیات کوچک است که بسیار مهم است. اما با که گفت, اتومبیل همه باید یک کمی شسته و نگاه به آنها. آهنگ همچنین به اشتراک گذاری شسته نگاه کنید اما نه بیش از حد از یک موضوع است. در پایان این گرافیک برای آیفون, اما وجود دارد اتاق را برای بهبود ،

Asphalt 5 پادشاه است که به صدا در می آید. اتومبیل تمام صدا کاملا متفاوت اما احتمالا نه مانند چیزی که واقعی است. موتور برای تلفن های موبایل وجود دارد, اما آن را به عنوان خوب نیست به عنوان کسانی که ‘ماشین صدا’ برنامه های کاربردی است که می تواند در فروشگاه app. اما asphalt 5 باعث می شود تا برای آن از جمله یک دستگاه پخش موسیقی. شما می توانید بازی موسیقی است که با بازی در حدود 10+ آهنگ. اما اگر شما می خواهید, شما همچنین می توانید موسیقی خود را و یا حتی لیست پخش شما ساخته شده است. آن را به سادگی زمانی که شما می توانید گوش دادن به آهنگ های مورد علاقه در حالی که کروز در کنار شما بزرگان سوپراسپرت. کار بزرگ در بخش صدا Gameloft.

نتیجه گیری

آسفالت 5 یک بازی روروک مخصوص بچه ها است که شما را ساعت از سرگرم کننده است. گیم پلی بسیار اعتیاد آور و حالت های مختلف هستند بسیاری از سرگرم کننده است. اما گرافیک و ترک اتاق را برای بهبود و مسقف رویکرد به مسابقه می توانید از بین بردن این تجربه برای برخی از.

4/5

آسفالت آیفون, نقد و بررسی

[ad_2]