Call of Duty: تاریخچه جنگ مبتنی بر بازی های ویدئویی

[ad_1]

هر بازیکن است که طرفداران FPS (شوتر اول شخص یا FPS بازی با دید اول شخص) قطعا ممکن است تلاش کرده اند حداقل یک بار در یک عنوان مرتبط ترین مارک های معروف منتشر شده توسط اکتیویژن بلیزارد. این مقاله را تعمیق داستان که منجر به غلبه ندای وظیفه به عنوان یک آیکون از بازی ها در نوع خود است.

تولد برند و مکانیک بازی

Call of Duty بهتر شناخته شده در میان طرفداران مخفف COD تاسیس شد در سال 2003 به عنوان یک بازی جنگی را در طول جنگ جهانی دوم است. آن را دیدم گیم پلی آن تقسیم به مبارزات مختلف: در ابتدا در نقش سرباز چترباز سرباز مارتین که باید انجام یک سری از ماموریت های که ارائه خواهد شد سهم قابل توجهی به شکست ارتش آلمان. بسیار برای تک بازیکن در حالت: در اولین فصل از نام تجاری آن نیز می افزاید: توانایی به انجام چند بازیکن بازی مانند ارائه deathmach چالش ها (مبارزه به مرگ) جستجو و از بین بردن مواد بازیابی و دفاع از مقر. در حال حاضر از ابتدا یک انتخاب گسترده ای از نقشه های بازی است که ارائه شده توسط سفارشی.

تکامل در اوج موفقیت

با توجه به موفقیت فصل اول آن را طولانی نیست قبل از اکتیویژن تصمیم به انتشار یک جانشین در سال 2005 از Call of Duty 2 که به ارمغان می آورد برخی از پیشرفت ها و نوآوری های چنین به عنوان جایگزینی نوار نشان می دهد که باقی مانده انرژی از این بازیکن حمایت از یک سیستم آسیب است که مختل گیم پلی (کاهش دید از خون آهسته حرکات اختلال در دقت و غيره).

بازگشت چند نفره بسیار تحسین در اولین فصل بازگشت قوی تر از یک سرور قادر به جای تا 8 بازیکن و نقشه های جدید اقلام است. علاوه بر رضایت طرفداران این بازی را دریافت نظرات مثبت از بسیاری از نشریات تجاری. تاریخ COD است که تا هنوز به اوج موفقیت با فصل چهارم Modern Warfare و بعد از فصل پنجم به نام جهان در جنگ. با موفقیت از چهارم آن ایجاد جانشین Modern Warfare 2 که رزومه گیم پلی و امکانات و BlackOps که به دست آمده این رکورد بهترین فروش بازی در سال 2010.

اسپین-آف و پروژه های آینده

این واکنش مثبت توده ها منجر به ایجاد تعداد زیادی از spin-off عناوین که از نزدیک پیوند به رویدادهای روایت در این مقام عنوان از این سری است اما هنوز هم استفاده کامل از تاسیس سیستم بازی. همچنین برنامه ریزی شده برای ماه نوامبر 2011, سوم خروجی از جنگ های مدرن خواهد شد که اضافه کردن به فصل در حال حاضر منتشر آوردن شماره از بازی Call of Duty محصولات به تعداد دوازده عنوان.

[ad_2]