Coyote Hunting – راهنمای مبتدی برای موفقیت تماس شغالها!

[ad_1]

Coyote hunting است که به سرعت تبدیل شدن به یک تفریح و سرگرمی محبوب برای شکارچیان در سراسر شمال امریکا تا حد زیادی به دلیل هیجان خالص آن را ارائه کرده است. چند چیز وجود دارد که می توانید من جریان آدرنالین سریع تر از دیدن یک کایوتی به سرعت در حال بسته شدن در موقعیت من در پاسخ به درخواست های از جان گذشته از من پریشانی تماس بگیرید. هدف من در اینجا این است که شما را با ارائه برخی از استراتژی های اساسی که می تواند به سرعت شما را به سرعت در اصول coyote تماس و کمک به شما تجربه لذت از تماس کویوتس. راهنمایی و استراتژی های من بحث خواهد شد ذکر شده به ترتیب اهمیت برای موفقیت شما در تماس کویوتس.

اولین و مهم ترین مورد که بسیار مهم است برای موفقیت شما در تماس شغالها است سراغ. این یک واقعیت ساده است که شما می توانید تماس بگیرید coyote اگر یکی وجود ندارد وجود دارد به نام. هنگامی که شما در این زمینه سراغ دنبال گم شدن و کایوتی آهنگ که نشان می دهد شغالها در منطقه هستند. همچنین یادداشت ها را در جایی که شما بارها و بارها شغالها به عنوان این خواهد بود مناطق است که شما می خواهید به هدف قرار دادن با تلفن های خود را. زمینداران بزرگ هستند منابع به شما نکات در جایی که آنها در حال دیدن شغالها در زمین های خود را و که در آن آنها احساس خوب خواهد بود مکان تماس بگیرید. نگاه برای مناطقی که دارای غلظت بالایی از کایوتی را طعمه مانند خرگوش دشت و سگ و آهو و موش. اگر شما به دنبال این نوع از مناطق شما مطمئن هستید برای پیدا کردن کویوتس.

در خط دوم برای موفقیت در تماس شغالها راه اندازی شده است. چگونه به شما در تنظیم کردن (موقعیت خود را) بر پایه تماس مهم است. توجه به جهت باد در تمام زمانها. کایوتی حس بویایی بسیار اقتباس شده و نباید نادیده گرفته شود. هنگامی که راه اندازی, مطمئن شوید که شما موقعیت خودتان و یا با باد به طور مستقیم در صورت خود را و یا با یک باد مخالف. شغالها در حال بدنام گردان downwind برای به دست آوردن عطر مزیت بنابراین ایده آل تنظیم در نظر من خواهد بود با یک باد مخالف و کافی فضای باز downwind برای دیدن هر گردان کویوتس. این کمک می کند تا اگر شما می توانید با یک دوست و موقعیت او/او downwind به هر شغالها که دایره موقعیت خود را. اگر شما یکی از جدید کنترل از راه دور تماس گیرنده دیجیتال در بازار, شما می توانید موقعیت تماس در خلاف جهت باد از موقعیت خود و در نتیجه در موقعیت مناسب به عنوان coyote آغاز می شود به دایره است. فقط نمی موقعیت آن را به دور در مورد coyote می کند تصمیم به آمدن به طور مستقیم به موقعیت تماس گیرنده. همچنین مهم است به تماس با آفتاب را در پشت خود را. این باعث می شود آن را مشکل تر برای coyote به شما به عنوان آنها را به نگاه مستقیم به خورشید که در آنها رویکرد است. یکی دیگر از جنبه های مهم برای راه اندازی این است که سعی کنید و موقعیت خود را در سایه. حال در سایه این کمک خواهد کرد که پنهان و موقعیت خود را و آن را مشکل تر برای coyote به شما مراجعه کنید. در حال حاضر قرار دادن همه این موارد هم قطعا سناریوی کامل اما در واقعیت این کار همیشه ممکن نیست. گاهی اوقات شما را مجبور به قربانی کردن موقعیت خورشید و یا توانایی خود را به نشستن در سایه در سفارش به تماس با یک مکان نخست. اما, من هرگز قربانی باد جهت باد به منظور تماس با منطقه است. اگر باد درست نیست من صبر کنید به تماس است که منطقه یک روز دیگر.

سومین مورد برای موفق coyote تماس استتار است. مهم است که سعی کنید و مخلوط را به محیط اطراف خود را با تطبیق خود را استتار به زمین شما شکار. بسیار مهم است برای پوشش دادن همه در معرض پوست از جمله پوست صورت خود را. پوست انسان بسیار انعکاسی و شغالها را انتخاب کنید تا در این. این تست برای خودتان با داشتن یک دوست در لباس استتار کامل به جز یک ماسک صورت و سپس او را به پنهان کردن خود را به عنوان اگر او بودند شکار. در حال حاضر گام به چندین متری و ببینید که چگونه به راحتی او را انتخاب کنید. در حال حاضر سعی کنید همان آزمایش را با دوستان خود را با پوشیدن ماسک. من شرط می بندم شما خواهد شد شگفت زده در تفاوت است. یکی دیگر از مولفه های مهم camouflaging خود را برای محدود کردن جنبش که در ایستاده است. شغالها را مشتاق بینایی و را انتخاب کنید تا کوچکترین حرکت. اگر شما باید حرکت را بسیار کند و به عمد.

تاریخ و زمان آخرین اما مطمئنا نه کم است عمل واقعی تماس خود را. بسیاری از شما ممکن است تعجب که من را نجات داد این برای آخرین بار. من را دریافت نمی اشتباه درست صدا بسیار مهم است و شما می تواند تولید بیشتر غمگین مضطرب خرگوش صدا کایوتی تا به حال شنیده ام اما مگر اینکه شما در انجام تمام موارد فوق را به درستی شانس خود را از کیسه آن را تا حد زیادی کاهش می یابد. یادگیری چگونگی استفاده از دهان دمیده خرگوش در تماس پریشانی است یک کار نسبتا ساده است. هر یک از تماس ها در بازار امروز به احتمال زیاد برای شما کار می کنند. اگر شما نمی دانید که صدای درست را به من پیشنهاد خرید یکی از فیلم های بسیاری در coyote فراخوانی که در بازار و یا خرید یک سی دی یا نوار کاست با زندگی خرگوش در پریشانی صدا در آن و عمل همراه با آن است. بسیاری از مبتدیان اشتباه فکر آنها را به صدا در سفارش به تماس با یک کایوتی. حقیقت امر این است که کایوتی مراقبت می کند. به عنوان طولانی به عنوان شما صدا مانند یک حیوان در پریشانی شما به احتمال زیاد برای دریافت توجه از کایوتی. نکته جالب در مورد تماس شغالها است که هیچ دو نفر صدا دقیقا به طور یکسان در هنگام استفاده از یک تماس خاص اما برای تلفن های موبایل همه موثر و مال شما به احتمال زیاد بیش از حد خواهد بود. یک موضوع دیگر که نبوده است ذکر شده است که چگونه به تماس در هر مکان. این بستگی به بسیاری از عوامل است اما من به طور معمول 30 دقیقه در هر پایه به ویژه هنگامی که خواستار فضای باز. اگر شما زندگی می کنند در منطقه ای که به شدت پوشیده شده از درخت, شما ممکن است تنها ماندن در ایستاده 10-15 دقیقه به دلیل از صدا نمی, سفر به دور است. هنگامی که شما در حال تماس با شما می خواهید به تماس برای فواصل کوتاه. برای مثال تماس برای 20-30 ثانیه صبر کنید 2 دقیقه و تکرار. انجام این کار برای مدت خود در ایستاده.

اینها اصول اولیه شما نیاز به تبدیل شدن به موفق coyote تماس گیرنده. مطالعه آنها را از نزدیک و سپس در این زمینه و تماس برخی از شغالها. هنگامی که شما انجام من مطمئن هستم شما خواهد شد قلاب برای زندگی فقط به عنوان من. من برای شما آرزوی بهترین شانس.

[ad_2]