Esop سهام خریداری – پرایمر

[ad_1]

همانطور که شرکت شما می اندیشد آینده شما ممکن است در نظر گرفتن گزینه های مختلف در طول جانشینی فرآیند برنامه ریزی: ادامه مالکیت خصوصی توسط یک فرد یا افراد فروش به خودی یک فروش به یک سرمایه گذار یا فروش به کارمندان این شرکت در حال توسعه یک کارمند سهام مالکیت طرح (“ESOP”).

هدف از این سند است که به توضیح برخی از گزینه های انتقال سهام از صاحبان فعلی به کارکنان از طریق یک ESOP. روش های مختلف از ساختار انتقال سهام مورد بحث در اینجا:

• اهرمی فروش;

• فروشنده-تامین فروش و

• سالانه اقساطی فروش/ESOP خرید.

نمونه های موجود در اینجا فرض (1) یک ESOP ایجاد خواهد شد در طول سال جاری; (2) که شرکت شما دارای یک طرح 401(k) که در محل باقی می ماند; و (3) ESOP امانت خواهد بود یک گروه از کارکنان شرکت تأیید هیأت مدیره.

نگه داشتن در ذهن شما به عنوان نقد و بررسی این گزینه است که آنها نمی باید منحصر به فرد از هر یک از دیگر; شما می توانید ترکیب یک یا بیشتر از ESOP گزینه های خود را به انتقال مالکیت ساختار.

اهرمی فروش:

این روش ESOP سهام کسب و نیاز این شرکت به قرض گرفتن پول از یک بانک به منظور تسهیل در ESOP سهام معامله جذب (با فرض اینکه این شرکت ندارد لازم ذخایر نقدی موجود خود به صندوق معامله). این شرکت به نوبه خود خواهد قرض دادن وجوه به تازگی تشکیل شده ESOP. این ESOP خواهد با استفاده از 100 ٪ از بودجه آن قرض گرفته شده از این شرکت برای خرید یک بلوک از سهام از سهامداران. یک اهرمی فروش نیاز به بلوک از سهام خریداری شده توسط ESOP به ارزش به عنوان یک تاریخ که در آن خریداری شده است.

تخصیص سهام در یک اهرمی ESOP: در مورد اهرمی ESOP سهام در نظر گرفته شده تخصیص نیافته برگزار شد و در حال تعلیق حساب تا زمانی که متولی باعث می شود پرداخت وام به این شرکت است. در این مثال وام در حال پرداخت بیش از یک دوره 10 ساله تا 1/10 از مجموع سهام “اختصاص داده شده” به حساب های شرکت کننده در هر سال است.

فروشنده تامین مالی فروش

این روش ESOP سهام کسب نیاز به فروش سهامداران به عنوان ESOP این سرمایه به جای یک بانک (یا با استفاده از این شرکت ذخایر نقدی). تحت این سناریو هر فروش سهامداران خواهد دریافت IOU (با هم “ESOP یادداشت”) از ESOP در بورس به صورت سهام. این شرکت به طور معمول تضمین ESOP را پرداخت ESOP یادداشت و فروش سهامداران به طور معمول خواهد بود فراهم قسط فروش درمان برای پرداخت به علت تحت ESOP یادداشت ها.

این مالیات بر درآمد درمان را فراهم می کند فروش سهامداران با توانایی تشخیص سود سرمایه به عنوان پرداخت های دریافت شده در هر سال در طول مدت ESOP یادداشت به جای تحقق این مبلغ از سود سرمایه های دریافت شده از ESOP از تاریخ فروش سهام به ESOP.

فروشنده تامین مالی می شود و اغلب همراه با یک بانک اعمال نفوذ و/یا سالانه قسط فروش به ارائه فروش سهامداران با پول نقد پرداخت و در پایان یک فروشنده تامین مالی ESOP خرید سهام است. یک فروشنده تامین مالی فروش نیاز به بلوک از سهام خریداری شده توسط ESOP به ارزش به عنوان تنها تاریخ آن خریداری شده است.

تخصیص سهام در تامین مالی فروشنده ESOP: در مورد یک فروشنده تامین مالی ESOP تخصیص سهام به واجد شرایط کارمند حساب طول می کشد محل در همان شیوه ای که در یک اهرمی ESOP

سالانه اقساطی فروش / خرید ESOP

این روش ESOP سهام کسب منابع مالی خرید سهام سالانه بر اساس پول نقد ESOP در دسترس است برای خرید سهام در هر سال. این شرکت سالانه نقدی سهم(ع) به ESOP می تواند ESOP سالانه منبع جریان نقدی برای سهام خریداری. به میزان در دسترس S پارسیان توزیع درآمد مقدار نیز ممکن است مورد استفاده برای صندوق سهام خرید. این روش از سهام کسب شده توسط یک ESOP کمتر است برخی از روش های بحث شده در بالا (و می تواند با هر دو روش جریان نقدی اجازه) چون (من) امنا باید تعیین هر سال چقدر سهام آن می توانید استطاعت به خرید از آینده نگر فروش سهامداران; (ii) قیمت سهام باید ثابت هر سال از تاریخ از هر ESOP خرید سهام; و (iii) فروش سهامداران می تواند تبدیل به موظف تحت یک قرارداد کتبی به پیشنهاد متولی این فرصت را به خرید یک مجموعه ای از تعداد سهام یا درصدی از سهام خود را holdings یا در مورد یک تاریخ خاص اما متولی نمی تواند موظف به خرید سهام در پیشبرد. این روش را فراهم می کند فروش سهامداران با پتانسیل نوسان (+/-) موجود در انبار قیمت فروش به دلیل امانت تعهدات به پرداخت فروش سهامداران منصفانه, ارزش بازار سهام از تاریخ از هر ESOP خرید. ارزیابی از فروش سهامداران سهام ارائه شده برای فروش به ESOP تحت این روش این است که یک عنصر کلیدی در برنامه ریزی به دلیل ESOP ممکن است دستیابی به یک کنترل بهره در این شرکت در طول زمان و فروش سهامداران به دنبال جبران شود سهام خود را در کنترل مقدار بهره در شروع خود را فروش سهام به ESOP.

تخصیص سهام در سالانه قسط فروش ESOP: در مورد سالانه قسط فروش ESOP این ESOP خرید سهام به عنوان پول نقد در دسترس می شود. بنابراین تعداد سهام خریداری شده در هر سال ممکن است متفاوت باشد. فروش سهامداران همچنان خود را به سهام تا زمانی که آنها خریداری شده توسط ESOP. این ترتیب است که انعطاف بیشتری نسبت به سنتی قوی تر و یا فروشنده و تامین مالی, تنظیم, اما چنین انعطاف پذیری را افزایش می دهد ESOP سالانه هزینه های اداری زیرا هر یک سالانه قسط فروش به ESOP نیاز (1) متولی برای دریافت نظر از آن مشاور مالی که ترانس اکشن ملاقات با برخی ERISA استاندارد و (2) آماده سازی جداگانه مستندات قانونی منطبق با هر یک از ESOP واقعی سهام خرید.

اگر شما سوال در مورد کسب و کار برنامه ریزی جانشینی کارکنان سهام مالکیت طرح و یا شرکت دیگر مسائل احساس رایگان برای تماس با آدم S. تریسی Esq در (888) 978-9901

اشخاص علاقه مند نیز تشویق به بازدید از این شرکت به تازگی بازنگری شده در سایت http://www.IBankAttorneys.com برای اطلاعات بیشتر در مورد طیف گسترده ای از خدمات ارائه شده توسط این شرکت است.

در مورد اوراق بهادار انطباق گروهی, Ltd.

اوراق بهادار انطباق گروهی, Ltd. پیشرو در ارائه دهنده, شرکت های بزرگ, شرکتی, امور مالی, ورشکستگی و اوراق بهادار, خدمات حقوقی به هالتر کوچک و متوسط و ارائه نهادهای خود را مدیریت و سهامداران. تیم ما متشکل از متخصصین با تجربه کارآفرین-وکلای بازار سرمایه و حرفه ای حسابداران خبره. به نمایندگی از صدها قبل از IPO, NASDAQ, OTC, صورتی, ورق و دیگر ذکر شده شرکت های اوراق بهادار پذیرش گروه ارائه می دهد قوی انطباق و راه حل های قانونی برای مشتریان خود در سراسر جهان.

[ad_2]