Ewen چیا's موفقیت سوئیچ نقد و بررسی: افشای اسرار قدرت ذهن

[ad_1]

یکی از کسب و کار اینترنتی پیشگامان, Ewen شده است بازاریابی در اینترنت از سال 1997. امروز در جهان مشهور و بسیار مورد احترام بازاریاب, او یک مشاور آنلاین, نام تجاری, کسب و کار ادغام ایجاد محصول و غیره. او میزبان فروخته $ 5000-a-صندلی سمینارها و زندگی یک زندگی بیشتر تنها می تواند از خواب و ویژگی های او این همه را به قدرت ذهن.

خود را در سبک منحصر به فرد از ساده و پیچیده افراد از نویسنده پرفروش از “چگونه من ساخته شده من برای اولین بار میلیون در اینترنت” به ارمغان می آورد یک دیدگاه تازه به کتاب در قدرت ذهن. آنچه که او مجموعه های خارج برای رسیدن به یک عملی گام به گام طرح عاری از عجیب و غریب هیپنوتیزم و علم آشغال که کمک خواهد کرد که خوانندگان شناسایی و تلنگر در موفقیت سوئیچ در درون آنها.

در این بهبود برنامه Ewen تاکید این واقعیت است که همه ما همه چیز را ما باید برای موفقیت در اختیار ما و دانشکده ها است که در درون ما آغاز خواهد شد به تابع برای موفقیت ما به عنوان ما به عمل قرار داده و از مراحل ساده و برجسته در کتاب خود .

مانند همه خوب است, قدرت ذهن, کتاب موفقیت, سوئیچ توضیح می دهد که عملکرد و پویایی ذهن است. درک خوبی از عملکرد ذهن را فاش کردن اسرار قدرت ذهن و توانمند سازی فردی را به کنترل ذهن خود را.

ناپلئون هیل توصیف آینده به موفقیت مالی به عنوان یک زمان مردم آنقدر غرق فراوانی آنها تعجب که در آن پول مخفی شده بود در تمام تکیه سال با آنها زندگی کرده اند. آنچه که این افراد موفق انجام شد به تلنگر در موفقیت سوئیچ درون آنها را قادر می سازد با بهره گیری از موفقیت در هر منطقه از زندگی خود را با حداقل تلاش.

به uninitiated این افراد فقط خوش شانس اما در موفقیت سوئیچ Ewen چیا مخالف و اشاره به این پدیده به عنوان ساخت یک قرارداد با ذهن. آن است که این قرارداد است که به ذهن بروید به ایجاد شرایط بسیار عالی از ثروت و شادی و موفقیت و پیشرفت در تمام زمینه های زندگی برای هر کسی که در می یابد که چگونه به فرمان آن است.

به عنوان Ewen's زندگی خود را نشان می دهد, از آن آسان است به آموزش و پرورش استثنایی و هنوز هم شکست خواهد بود در حالی که کسی که بسیار کمی آموزش شنا در موفقیت گردیده است. کلید داخلی و واقعا موفق آموخته اند برای اولین بار به آن را درک و سپس به تلنگر سوئیچ برای همیشه موفقیت روزافزون.

پس همه مردان باید ذهن همه که سمت چپ است که برای فرد به تعهد خود برای ورود به فرایند یادگیری برای کنترل ذهن او و هنگامی که انجام شده است یک داستان موفقیت مانند Ewen چیا's را تبدیل به هنجار و نه استثنا.

[ad_2]