James Faulkner: بچه های جدید در بلوک

[ad_1]

پس از عملکرد خوب در سری ODI در انگلستان, تیم کریکت استرالیا در حال حاضر ساخت زندگی دشوار برای برای midable سمتی در هند است. اگر شکل کنونی خود هر چیزی به رفتن استرالیا قطعا در مسیر حق تا آنجا که آماده سازی خود را برای جام جهانی 2015 نگران است. استرالیا در این تیم نگاه بسیار قابل توجه در کوتاه فرم از بازی در چند ماه گذشته و به نظر می رسد همه را به انجام این پیروزی حرکت به خاکستر سری در خانه.

آنها تقریبا نوشته شده توسط منتقدان خود را پس از شکست تحقیر آمیز در خاکستر سری در انگلستان در اوایل این سال, اما آنها تعجب همگان برنده NatWest سری و در حال حاضر در دوره تکرار موفقیت خود را در هند است. اگر چه هند آغاز شده سری به این تفکر بودند و بیش از مورد علاقه های شما بازدید کنندگان داده اند این تیم در خانه با مقدار زیادی برای فکر کردن و شد در آستانه ضبط یک پیروزی تاریخی در خاک هند در زمانی که این مقاله نوشته شده بود.

شده اند وجود دارد بسیاری از نوازندگان برای استرالیا در این مجموعه در برابر هند است. کاپیتان جورج بیلی به رهبری, از جلو با بت در حالی که سهره, Hughes, واتسون, ماکسول و Voges نیز انجام یک کار بزرگ با بید. در بولینگ بخش سرعت-کاسه تیمهای شده است قابل توجه ترین تا کنون تا کنون در حالی که مک کی واتسون و فاکنر نیز رنده با مهم درها.

راز استرالیا موفقیت های اخیر در یک روز کریکت شده است سهم ساخته شده توسط همه سرآمد و این جایی است که جوان James Faulkner به سرقت رفته نشان می دهد. این مرد جوان از تاسمانی نشان داده است مقدار زیادی از وعده و به نظر می رسد که استرالیا پیدا کرده است واقعی همه طفیلی در شکل این جوان تاسمانی که همچنین نقش راجستان Royals سمت در لیگ. پس از بازی در هند قبل از فاکنر می داند هند شرایط بهتر از اکثر بازیکنان استرالیا و شاید این دلیل اصلی برای صفحه نمایش خوب است. جدای از اینکه یک حلقه-گرفتن کاسه فاکنر نیز یک ضربه ضربه و صفحه نمایش فوق با خفاش در محلی دیگر شب بود و نشانه ای روشن از خطرناک چگونه او می تواند در تقلا اور. به سر و صدا یک کاسه از این کالیبر Ishant Sharma برای 30 اجرا می شود در بیش از یک صحبت می کند جلد از توانایی که این مرد کرده است. پس از ODI سری برابر هند بعدی خود هدف این است که به خوبی در خانه سریال در برابر انگلستان است که بیش از حد دور از هم اکنون.

فاکنر است که یک مرد بلند قد دارای مجموعه ای از استانداردهای بالا برای خود و معتقد است که در زندگی به آن دسته از استانداردهای بالا. او شده است یکی از چهره های کلیدی در راجستان طرف که به موفقیت های بزرگ دست یافته به تازگی تحت کاپیتانی خود درس از Rahul Dravid. با سری در مقابل احتمال زیاد به پایان رسید در پایان فاکنر همه جانبه توانایی های ممکن است تبدیل به عامل تعیین کننده. همه سرآمد همیشه نقش مهمی در محدود اور کریکت و این جایی است که استرالیا در قدرت نهفته است.با همه سرآمد از توانایی واتسون فاکنر و جانسون در تیم استرالیا نیازی به نگرانی های زیادی را در روزهای آینده. با آرام بخش تاثیر فاکنر در کنار استرالیا در این تیم است که قطعا قادر به دستیابی به نتایج بزرگ در آینده نزدیک است. بازگشت مایکل کلارک ارائه خواهد شد یک افزایش بزرگ به این تیم استرالیا پیش از خاکستر سری اما هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی برای بازی در هند قبل از آن و استرالیا خواهد بود بسیار خوشحال با آنچه تا کنون به دست آورد در تلاش خود را برای شکوه و عظمت در خاک هند.

به استرالیا ادامه خط برنده شدن خود را در هند خواهد شد و یا این تیم در خانه در بالا آمده در مسابقات باقی مانده فقط زمان خواهد شد بگویید اما در حال حاضر ما قطعا می تواند لذت بردن از آن خاطرات فوق العاده از James Faulkner گرفتن حمله به کنندگان هند در محلی. پس بیایید برای او آرزوی بهترین ها را برای آینده ای روشن و امیدوار باشیم که او را در تولید بسیاری از این لحظات جادویی را در روز آمد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید