دستگاه اکسیژن ساز قابل حمل

غلظت اکسیژن قابل حمل

اگرچه هیچ کس نمی خواهد این پول زیادی را برای یک دستگاه پزشکی بپردازد ، بسیاری از مردم به سادگی فکر می کنند این تنها گزینه آنها است. اگر در بودجه سختگیری قرار دارید ، خوشحال خواهید شد که می دانید این مسئله به درستی صحیح نیست. مسئله این است که بسیاری از مردم چقدر می خواهند سفر کنند را زیرنظر می گیرند. در حالی که از نظر تئوری سفر بسیار عالی به نظر می رسد ، در واقع انجام این کار به طور منظم می تواند یک دردسر مهم باشد. قبل از اینکه حساب بانکی خود را کاهش دهید ، باید واقعاً به این فکر کنید که قصد سفر دارید. اگر مانند درصد زیادی از مردم هستید ، پاسخ صادقانه به این سوال زیاد نیست. اگر به این تحقق رسیدید ، می توانید با خرید یک کنسانتره منزل پول زیادی صرفه جویی کنید.

وضعیت سلامتی شما تعیین می کند که کدام واحد قابل حمل برای شما بهتر است. پزشک شما می تواند واحد مناسب را برای نیازهای شما توصیه کند. مردم به دلایل مختلف رنج می برند. چگونه می توان از اکسیژن ساز استفاده کرد؟ بدست آوردن واحد مناسب برای شرایط شما از اهمیت ویژه ای برخوردار است تا بتوانید هنگام ترک خانه مجدداً نفس بکشید. بنابراین شما باید در هنگام ترک خانه با پزشک خود معاینه کنید و واحد لازم را برای صرفه جویی در سلامتی خود پیدا کنید.

این یکی از محبوب ترین ژنراتورهای تولیدکننده غلظت اکسیژن در بازار است. کنسانتره با استخراج اکسیژن تازه از تعداد بیشماری گازهای دیگر موجود در هوا کار می کند. هنگامی که به اندازه کافی متمرکز شود ، بیمار آن را دریافت می کند. بنابراین برای عملکرد کنسانتره ، نوعی نیرو مورد نیاز است. -02.jpg “width =” 400 “align =” left “/>

یکی دیگر از ویژگی هایی که این دستگاه ها را بسیار عالی می کند عمر باتری طولانی آنها است. از آنجا که بسیاری از کنسانتره های قابل حمل می توانند به مدت هشت ساعت با یک بار شارژ شوند ، شما قادر خواهید بود تمام روز را بدون نیاز به توقف و شارژ دستگاه خود از دستگاه خود استفاده کنید. دستگاه های قابل حمل نیز گزینه های مختلفی برای حمل دارند. بسته به مدلی که تصمیم می گیرید برای شما مناسب باشد ، گزینه های بالقوه شامل یک کیف حمل یا یک سبد مسافرتی است. کنسانترورهای جمع و جور نیز عالی هستند زیرا بسیار ساکت هستند. بدون ایجاد مزاحمت در اطراف خود ، هیچ مشکلی در استفاده از وسایل عمومی خود نخواهید داشت. این انرژی از طریق برق تأمین می شود و این بدان معنی است که اکسیژن را مانند مخازن یا سیلندرها ذخیره نمی کند. و این یک مزیت بزرگ آن است زیرا محدود به ظرفیت ذخیره سازی نیست (که تأثیر مستقیمی بر اندازه و وزن دارد).

چندین مشکل اصلی وجود دارد که این شرایط برای افراد مبتلا به آن ایجاد می شود. مشکل اول سرفه مداوم است. این فقط سرفه ای نیست که چند روز یا حتی یک هفته ادامه یابد. درعوض ، سرفه ای است که می تواند ماهها یا حتی سالها ادامه داشته باشد. علاوه بر داشتن سرفه ای که از بین نمی رود ، برونشیت مزمن باعث می شود که افراد یک مخاط ضخیم ایجاد کنند. این وضعیت همچنین می تواند باعث شود شما مرتباً نفس نکشید. حتی وقتی شما کاری را انجام می دهید که دیگران آن را خسته کننده نمی دانند ، غیر معمولی نیست که باعث شود احساس کمبود نفس کنید.

تمرکز بعدی مناسب برای افرادی که می خواهند ادامه سفر Sequal Eclipse 3. همانطور که از نام آن پیداست ، این سومین مدل نسل در این خط از محصولات است. این باعث می شود Eclipse 3 یک دستگاه آزمایش شده و واقعی با سابقه اثبات شده عملکرد باشد. از آنجا که می تواند بر روی باتری های خود و همچنین منابع مختلف انرژی کار کند ، شما قادر خواهید بود که چگونه از کنسانتره اکسیژن SeQual Eclipse 3 در اتومبیل یا هواپیما استفاده کنید. شما می توانید برای دیدن یک دوست رانندگی کنید و برای بازدید از یک اعضای خانواده خود که مدتی ندیده اید پرواز کنید. اگر به طور مرتب پرواز کنید ، این دستگاه موجب صرفه جویی در هزینه شما می شود زیرا نیازی به اجاره کنسانتره از شرکتهای هواپیمایی نیست.

در طول تحقیق خود درباره COPD ، شانس کشف شده است علائم شایع مرتبط با این بیماری برای بررسی ، یکی از علائم اصلی وزش باد است. در حالی که طبیعی است که هنگام انجام فعالیتهای شدید مانند چندین مایل ، باد خیس شوید ، طبیعی نیست که هنگام کارهایی مانند تمیز کردن نور در اطراف خانه خود باد کنید. نشانه دیگر اینکه ممکن است شما این بیماری را داشته باشید این است که اگر سرفه دارید که از بین نمی رود. سرفه نه تنها با COPD مداوم است ، بلکه به طور مرتب مخاط ایجاد می کند

منبع :

http://sedanmed.ir/product-category/medical-equipment/oxygen-concentrator/