Samsung Galaxy S4 شایعات

[ad_1]

Galaxy S4 شایعه خلاصه. 8 هسته ای, دوربین 13 مگاپیکسل و بیشتر.

این روزها آن چنان شایع است که شایعات مربوط به هر گوشی هستند تا مدت زمان طولانی قبل از آنها در واقع انتشار این buzzes عمدتا راست! حتی طرفداران مانند آیفون 5 نوع از فاش طولانی قبل از انتشار آن, اما شایعات در مورد S4 نیست یکی از آن معمول تلفن شایعات! S4 جانشین سامسونگ آمار حماسه گوشی گلکسی اس. به شدت مورد پیش بینی کره ای گوشی است که جاری شدن سیل تا tech عرصه با آن شایعه. در ادامه به دانستن آنچه که آنها هستند.

8 هسته پردازنده

“شوخی می کنی؟” این واکنش من بود وقتی که من برای اولین بار شنیده ام که S4 می تواند یک 8 هسته پردازنده. و من هنوز هم باور نمی کنم که سامسونگ می تواند آن را انجام دهد اما تا آنجا که به شایعات رفتن S4 ممکن است یک 8 هسته پردازنده. در این سال در ماه فوریه سامسونگ قرار است برای نشان دادن بازو 28 نانومتر octo-core تراشه با چهار 1.8 GHz Cortex A15 هسته و چهار هسته Cortex A7 با سنجش زمان در 1.2 GHz. حتی اگر این تکنولوژی وجود دارد, آن را در کنار غیر ممکن است به ادغام که به S4 و زمان را به دیدن خود در حال استفاده است. اما شما هرگز نمی دانید سامسونگ فقط ممکن است تعجب همه با تراشه جدید یکپارچه در S4.

دوربین 13MP

تلفن می تواند حتی یک افزایش تا دوربین 13MP است که یک ارتقا از S2 و S3 که از ویژگی های همان 8MP تیرانداز. سامسونگ می خواستم به S3 13 MP تیرانداز نیز هست اما نمی تواند به دلیل سونی را نمی تواند به اندازه کافی به سنسور. پس از آن باید در حال حاضر انجام آن تمایل با S4.

5 اینچ صفحه نمایش

کهکشان S4 می تواند 5 اینچ سوپر Amoled صفحه نمایش PenTile با کیفیت Full HD 1080p در 344 ppi. وجود دارد قطعا یک پیشرفت در صفحه نمایش از سلف خود S3 که تا به حال 4.8 اینچ صفحه نمایش.

بسته بندی

S4 می تواند ظاهر خود را در سال آینده در CES است که برگزار خواهد شد در ماه ژانویه است که البته این فناوری سالانه اغراق یا سامسونگ حتی ممکن است پرده این تلفن در کنگره جهانی موبایل این مه این برنامه شامل بسیاری از تلفن های آزاد در سال 2013. هر آن ممکن است از شایعات آن روشن است که S4 چیزی است که به دنبال و آن را می توان به عنوان موفق به عنوان S3 یا شاید ضرب و شتم S3 فروش نیز هست.

[ad_2]